Національний університет «Запорізька Політехніка» та Університет Кардіфф (Велика Британія) підписали угоду про співробітництво, яка дасть поштовх до розвитку двосторонніх відносин між нашими університетами.

Кадіфський університет надає високоякісну освіту дослідницького типу і знаходиться у Топ-200 університетів світу згідно з чотирма основними міжнародними рейтингами, та у Топ-50 університетів Великої Британії, також є членом «Расельської групи» британських університетів, що активно займається науковими дослідженнями.

Підписання угоди здійснюється в рамках програми «Єднання», що була створена Британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group», що має на меті налагодження співпраці між університетами України, Великої Британії, США та створення довгострокових стратегічних альянсів між університетами.

Стратегічний альянс з одним з провідних університетів світу дозволить НУ «Запорізька Політехніка» отримати доступ до бібліотеки, лабораторій Університету Кардіфф, встановити прямі довгострокові відносини у різних сферах наукової діяльності, стажування викладачів та студентського обміну.

Веб-сайт Cardiff University: https://www.cardiff.ac.uk/