25 березня відбулось урочисте підписання договору про академічне співробітництво між Національним університетом «Запорізька політехніка» та освітньою організацією Китайської народної республіки First Education Corporation.

Цей договір відкриває нові можливості для студентів та викладачів нашого університету та його коледжів. Так в рамках спільної освітньої діяльності передбачено розроблення нових програм підготовки фахових молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів. Студенти навчатимуться на китайській та англійській мовах.

Мета таких програм – підготовка висококласних спеціалістів у сфері проєктування, інновацій та наукових досліджень у промисловості.

У подальшому планується розширення напрямів співпраці між нашим університетом та освітньою організацією First Education Corporation – створення спільних науково-дослідних інститутів на базі Запорізької політехніки.