Сьогодні, 7 квітня, відбулася урочиста церемонія підбиття підсумків конкурсу «STARTUP із Запорізькою політехнікою».

Учасників конкурсу привітали ректор Віктор Грешта, проректор з наукової роботи Вадим Шаломєєв, проректор з НПР, СЕР та МП Андрій Іванченко, директор ГС «Запорізький кластер «ІАМ» Андрій Карпенко, виконувачка обов'язків голови профкому студентів Марина Зінченко та голова НТСА Сергій Леощенко.

Серед 27 бізнес-ідей, заявлених на конкурс, у фіналі були представлені 8, а перемогу здобули 3:

І місце — «Туристичний мобільний додаток для планування подорожі «Voyager», над якою працювали студенти групи ГФ-219 Ілля Кириченко, Ігор Стріжко та Юлія Колядюк у супроводі наставниці — професорки кафедри МЕВ Катерини Антонюк;

ІІ місце — «EnerCore — технології раціоналізації використання електроенергії та заробітку на її реалізації» під авторством студента групи БАД-612сп Івана Жаворонкова та військового ЗСУ Максима Чеботаря;

ІІІ місце — «Астрологічний бар «Музи Діоніса» вибороли студентки групи ФЕУ-510 Софія Кошелєва та Олександра Сіра під керівництвом наставниці — доцентки кафедри менеджменту Оксани Соріної.

Особлива увага була приділена спеціальній номінації — «Вибір бізнесу». У фіналі представники «Запорізького кластеру «ІАМ» ретельно передивилися роботу кожного фіналіста, поставили запитання авторам, аби визначити лауреата спецномінації. Думка журі та підприємців співпала: «Вибором бізнесу» став проект «Туристичний мобільний додаток для планування подорожі «Voyager» авторства студентів ГФ-219 Іллі, Ігора та Юлії під керівництвом пані Катерини. Ця робота отримує не тільки високу оцінку та диплом переможця у спеціальній номінації, але й підтримку університету в оформленні патенту у разі подальшої реалізації бізнес-ідеї на підприємстві.

Під час урочистості кожен конкурсант отримав сертифікат учасника навчального курсу з підготовки бізнес-планів. Переможці були нагороджені грамотами, наставники переможців здобули подяки за плідну науково-педагогічну діяльність. Найкращі проєкти було відзначено дипломами та грошовою винагородою.

Прагнемо, аби університетський конкурс студентських бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою» став традиційним святом потужних ідей, сприятливим простором для вирішення задач сьогодення! Вітаємо наших найкращих студентів і викладачів! Творчої енергії та нових досягнень!

Наказ №98 від 07.04.23 «Про підсумки університетського конкурсу студентських бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою» 2022/2023 н. р. та оголошення подяки студентам-переможцям» (PDF, 320 KБ)

Наказ №38-М від 07.04.23 «Про оголошення подяки наставникам (науковим керівникам) переможців, експертам та організаторам університетського конкурсу студентських бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою» 2022/2023 н. р.» (PDF, 292 KБ)