6 квітня відбудеться фінал університетського конкурсу студентських бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою».

У фіналістів буде лише 7 хвилин, щоб представити свій проєкт, обґрунтувавши його виключну користь і раціональність. У разі перемоги автори бізнес-ідеї отримують матеріальне заохочення, допомогу в оформленні права на інтелектуальну власність та пропозиції щодо співпраці із запорізькими підприємцями.

Виступи заслуховуватимуть:

• Андрій Карпенко — директор ГС «Запорізький кластер «ІАМ», д. е. н., професор, професор кафедри економіки та митної справи;
  • Анастасія Зеркаль — директорка навчального центру «Освіта для бізнесу та кар'єри», д. е. н., доцентка, професорка кафедри маркетингу та логістики;
  • Олексій Шевченко — керівник навчально-наукового центру «Інжинірингова школа Ноосфера», старший викладач кафедри інформаційних технологій електронних засобів;
  • Оксана Соріна — доцентка кафедри менеджменту, к. е. н.;
  • Наталя Висоцька — начальниця патентно-інформаційного відділу;
  • Андрій Куц — віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати;
  • Кирило Єрмоленко — комерційний директор ТОВ «УКРСТАНДАРТСЕРТИФІКАЦІЯ»;
  • Кирило Красносельський — директор ТОВ «ТРІАДА ЛТД КО»;
  • Геннадій Дубов — директор ТОВ «Екотехнологічна компанія «Гранік»;
  • Наталя Рудич — директорка ТОВ «Агролідер – 2013»;
  • Олександр Сафронкін — директор ТОВ «Зелена система»;
  • Кирило Сухацький — директор ТОВ «Брайтмедіа Компані»;
  • Дмитро Калінін — комерційний директор ПП «ЮжТрансПоліс Плюс»;
  • Олександр Уманський — директор ТОВ «АЙТІ ПРОЕКТ»;
  • Костянтин Вертегел — директор ТОВ «ВК ЕНЕРГОПРОМ».

Шанс на перемогу є у кожного фіналіста. І незабаром ми дізнаємося імена переможців першого університетського конкурсу студентських бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою»!