23-26 березня 2020 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість».

Участь у конкурсі взяли понад 97 представників із 24 закладів вищої освіти України та презентували 73 наукові роботи у таких номінаціях:

-нафтогазова інженерія (видобування, буріння, транспортування нафти і газу);

-обладнання нафтогазової галузі;

-електроенергетика та вимірювальна техніка;

-економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу;

-геологія, геофізика та безпека довкілля.

Дипломом ІІI ступеня була відзначена студентка кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок (ЕПА) НУ «Запорізька політехніка» Валерія Шевченко (група Е-317).

Валерія навчається за спеціальністю 141 - Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Її наукова робота на тему: «Мікропроцесорні вимірювальні системи як засіб автоматизації технологічного процесу», виконана під керівництвом к.т.н., доцента кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок Назарової Олени Сергіївни.

Вітаємо переможницю і бажаємо нових здобутків!

Олена Назарова,
кафедра електроприводу та автоматизації