Запорізька політехніка взяла участь у XI Всеукраїнській молодіжній науково-технічній конференції «Сучасні технології у промисловому виробництві (СТПВ-2024)», що проводилася Сумським державним університетом.

Вітаємо колег, які успішно захистили тези й отримали дипломи за найкращі доповіді:

1-го ступеня (єдиний) — Сергій Танченко, старший викладач кафедри металорізальних верстатів та інструментів, керівник — завідувач кафедри Михайло Фролов

2-го ступеня — Дмитро Первєєв, асистент кафедри металорізальних верстатів та інструментів, керівник — професор кафедри Володимир Циганов

3-го ступеня — Денис Яхно, аспірант кафедри технології машинобудування, керівник — завідувач кафедри Сергій Дядя

Роботи переможців будуть рекомендовані до публікації в Журналі інженерних наук, який індексується у базі даних наукової літератури Scopus.

Разом ми здобуваємо ще більше перемог!