У лютому-червні 2024 року студенти Національного університету «Запорізька політехніка» взяли участь у Міжнародному конкурсі наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка», який пройшов на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

На розгляд журі конкурсу було представлено 103 студентські наукові роботи з 12 країн: Казахстану, Німеччини, Польщі, Чехії, Бельгії, Австрії, Словаччини, Литви, Португалії, Грузії, Норвегії та України.

На підсумковій науково-практичній конференції свою доповідь на тему «Людський капітал в умовах економіки знань» представили Катерина Косіневська (МТЕ-212сп) та Анатолій Марті (МТЕ-213м). Студенти отримали високі оцінки та за рішенням конкурсної комісії посіли II місце! Переможців підготувала докторка економічних наук, професорка Олена Васильєва.

Пишаємося нашими талановитими студентами та науковими керівниками! Щиро вітаємо зі значними здобутками на міжнародному рівні!