Вітаємо з перемогою в першому турі Квест-марафону 2024

Запорізька політехніка взяла участь в інтелектуально-патріотичному Квест-марафоні 2024 «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?» (творчість, життя, світова шевченкіана) з нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Цей квест-марафон сьомий рік поспіль організовує Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України спільно з Всеукраїнським благодійним культурно-науковим фондом.

Метою інтелектуально-патріотичного заходу є залучення широких верств суспільства і насамперед молоді до поглибленого ознайомлення з наративами багатогранної творчості українського письменника.

Квест-марафон 2024 складається з трьох турів. Перший онлайн-тур тривав з 9 березня до 3 квітня, під час якого учасники відповідали на складні запитання.

Переможців першого туру оголошено 15 квітня, і цього ж дня розпочався другий онлайн-тур, який триватиме до 12 травня.

Студентка нашого університету з другого курсу факультету будівництва, архітектури та дизайну Вікторія Ковтун, під керівництвом доцента кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Галини Онуфрієнко, здобула перемогу в першому турі Квест-марафону 2024. Набравши максимально можливу кількість балів за письмові відповіді, Вікторія Ковтун увійшла до числа абсолютних переможців першого етапу Квест-марафону 2024.

Вітаємо переможницю і її наставницю! Бажаємо високих балів за відповіді у наступних турах!