VII Міжнародний квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?», розпочавшись ще 9 березня 2024 р. під патронатом Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАНУ, Фонду Т. Шевченка і Міністерства освіти і науки України, присвячений 210-річчю від дня народження геніального Кобзаря.

Вікторія Ковтун, студентка 2-го курсу факультету будівництва, архітектури та дизайну Запорізької політехніки, здобула перемогу і в другому турі цього міжнародного інтелектуального квест-марафону в номінації «Студенти ЗВО».

Вітаємо з високою перемогою Вікторію Ковтун і її наставницю — докторку філософії, доцентку кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Галину Онуфрієнко.

Бажаємо Вікторії гідно представити Запорізьку політехніку у фінальному турі цього кількамісячного квест-марафону, який проводитиметься офлайн та онлайн.