Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України Дипломом переможця ІІІ ступеня нагороджено студентку Національного університету «Запорізька політехніка» Вікторію Ковтун (група БАД-532). Переможницю підготувала доцентка кафедри українознавства та загальної мовної підготовки, докторка філософії у філологічних науках, доцентка Галина Онуфрієнко.

До отримання загальнодержавного титулу єдиної переможниці серед студентів Запорізьких вишів негуманітарного профілю Вікторія разом із науковою керівницею йшла кілька місяців. У листопаді студентка, показавши високий результат в університетському етапі конкурсу, була рекомендована до участі в обласному етапі, який відбувався у грудні в два тури. Кропітка підготовка та увага наукової керівниці допомогли Вікторії посісти перше місце серед негуманітаріїв в Запорізькій області.

Фінальний етап відбувався у лютому під час тривалої загальнонаціональної тривоги в укритті Запорізького національного університету. Наша студентка продемонструвала зібраність і витримку, представила якісну творчу роботу, наполегливо йдучи до перемоги.

Результат перевершив три місяці терплячого очікування! Ця перемога — підсумок тривалої та старанної інтелектуальної праці, підтвердження самовдосконалення на кожному етапі міжнародного конкурсу.

Як ніколи актуальні основні завдання Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка: піднесення престижу, стимулювання до вивчення української мови та літератури, підвищення рівня загальної мовної та комунікативної культури. Колектив Запорізької політехніки радий докласти зусиль для виконання цієї благородної мети, про що свідчать досягнення наших студентів.

Переможці завдячують керівниці відділу наукової роботи студентів Сніжані Вичужаніній за інформаційну підтримку та допомогу у вирішенні організаційних питань.

Щиро вітаємо Вікторію Ковтун та її наукову керівницю Галину Сергіївну! Творчого натхнення та успіхів у нових проєктах з популяризації української літературної мови!