29-30 квітня 2020 року на базі Луцького національного технічного університету проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», на якому Дипломом І ступеня була відзначена робота студента кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок (ЕПА) НУ «Запорізька політехніка» Миколи Олєйнікова (група Е-319м) на тему «Вимірювання та корекція кутової швидкості при пошкодженні оптичної системи енкодера», виконана під керівництвом к.т.н., доцента кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок Назарової Олени Сергіївни.

Цього року на конкурс було подано 58 робіт 101 автора з 19 вищих навчальних закладів України.

Конкурс проводився за наступними напрямками:

- метрологія та вимірювальна техніка;

- інформаційні вимірювальні системи;

- метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції.

Варто зазначити, що вже другий рік поспіль студенти кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок (ЕПА) освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» спеціальності 141 - Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка під керівництвом Назарової О.С. виборюють перші місця на цьому конкурсі.

Вітаємо переможця і бажаємо нових досягнень у науці та освіті!

Олена Назарова,
кафедра електроприводу та автоматизації