Ви є тут

Головна

25-26 квітня 2018 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся IV Міжнародний студентський саміт «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів». Співорганізаторами заходу виступили Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників».

Цьогорічний саміт зібрав близько 40 учасників із 15-ти міст України. На розгляд журі були представлені різноманітні проекти, але для презентації обрано 17 найкращих досліджень.

Колаж

На заході обговорювалися досить актуальні питання, як для сфери юриспруденції, так і для перспектив розвитку України в цілому: конституційно-правова модель «Smart-city», особливості забезпечення національної безпеки держави в умовах гібридної війни, інноваційні технології 3D-сканування у криміналістичній діяльності підрозділів поліції тощо. Не залишилися учасники саміту й осторонь проблем визначення та обґрунтування конституційно-правового статусу внутрішньо-переміщених осіб, корупції як антиморального явища функціонування влади в Україні, а також аналізу адміністративно-правового статусу об’єднаної територіальної громади.

За результатами саміту команда юридичного факультету ЗНТУ, до складу якої входили студенти І курсу Бодзяк Анастасія та Величко Станіслав, була нагороджена Дипломом І ступеня і отримала пам’ятні та цінні подарунки від організаторів і партнерів заходу. Наша команда представила на саміті свій проект під назвою «Гібридні політичні режими: трансформації демократій і автократій у сучасному світі».

Колаж

Студенти впевнено та професійно представили до уваги журі та аудиторії висновки, до яких вони дійшли у ході проведення досліджень. Вони з готовністю відповідали на запитання своїх колег та дискутували щодо спірних моментів. До того ж, основною метою проведення студентського саміту варто вважати можливість молоді перейняти практичний досвід у професіоналів, поспілкуватися з політиками, науковцями, представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Колаж

У рамках саміту студенти побували на майстер-класах, які провели професор правознавства Ліберті Університету, доктор права і філософії Юрій Мантила, а також Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», академік Національної академії правових наук України Василь Костицький та регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини, тренер із публічних виступів Сергій Стужук.

Колаж

За результатами проведення IV Міжнародного студентського саміту оцінки журі розподілилися таким чином:

1 місце – Запорізький національний технічний університет, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки;

2 місце – Харківський національний університет внутрішніх справ, Університет державної фіскальної служби України, Київський національний лінгвістичний університет;

3 місце – Національна академія внутрішніх справ, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Львівський державний університет внутрішніх справ.

Колаж

Щиро вітаємо наших учасників саміту та їхнього наукового керівника, доцента кафедри конституційного, адміністративного та трудового права В.В. Денисенко з успіхом, бажаємо їм творчого натхнення і нових наукових досягнень!

Колаж