Ви є тут

Головна

WORLDSKILLS INTERNATIONAL – це міжнародна некомерційна асоціація, у діяльності якої беруть участь 74 країни. На сьогоднішній день це найбільше змагання з подібних у світі. У 2016 році Україна офіційно стала членом міжнародної організації WORLDSKILLS INTERNATIONAL.

Місія проведення конкурсу – це професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної та вищої освіти кращих міжнародних напрацювань.

Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань. В якості журі залучаються відомі експерти та провідні фахівці у своїй професійній галузі від вітчизняних роботодавців. Конкурс відбувається за підтримки роботодавців, професійно-технічних та вищих навчальних закладів України.

6-9 жовтня 2020 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» за компетенцією «Мехатроніка» у НТУ «Дніпровська політехніка».

НУ «Запорізька політехніка» представляла команда кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок (ЕПА) у такому складі:

Шульженко Сергій Сергійович, аспірант,

Олєйніков Микола Олександрович, студент групи Е-319м.

Тренери:

Осадчий Володимир Володимирович, к.т.н., доцент каф. ЕПА,

Назарова Олена Сергіївна, к.т.н., доцент каф. ЕПА.

Цього року конкурсантам необхідно було виконати аналіз елементної бази та пошук несправностей на станції портального роботу і програмування мехатронної лінії сортування заготовок компанії «FESTO».

Завдяки цілеспрямованості, наполегливості, самоорганізації членів команди і тренерів при підготовці до олімпіади, не зважаючи на відсутність на кафедрі і в університеті обладнання, з яким необхідно працювати під час змагань, команда кафедри ЕПА «Запорізька політехніка» повністю і достроково виконала всі завдання, виборовши ІІ місце.

Ми вдячні всім спонсорам та організаторам за цікаві змагання, які стали як для студентів, так і для викладачів поштовхом до самовдосконалення та підвищення свого професійного рівня, особисто дякуємо Миколі Якимчуку (д.т.н., проф. кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Національного університету харчових технологій) та Євгену Риженко (керівнику дидактики ДП «FESTO») за організацію та проведення змагань, можливість отримати нові знання, навички у розв’язанні виробничих завдань та досвід роботи з реальним сучасним промисловим обладнанням.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!

Олена Назарова,
доцент кафедри електроприводу та автоматизації
промислових установок