Кафедра БВУП запрошує до плідної співпраці нових стейкхолдерів, представників територіальних громад та ініціативну молодь. Відбудуємо Україну разом!
04 квітня 2025 року відбулася зустріч Куліка Михайла Валерійовича гаранта освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня та Назаренко Олексія Миколайовича гаранта освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня із представниками партнера кафедри з числа роботодавців - ТОВ «АНСТРОЙ» інженером проектувальником Жаміловим Олегом Денисовичем випускником 2022 року та стажером Воленко Богданом Юрійовичем, студентом четвертого курсу групи БАД-111 при підтримці директора ТОВ «АНСТРОЙ» Ічетовкіна Артема Олександровича.
У рамках зустрічі була зібрана зворотна інформація та розглянуті актуальні питання, пов’язані з удосконаленням ОПП «Промислове та цивільне будівництво» першого рівня вищої освіти, Олег Денисович та Богдан Олександрович були ознайомлені із проєктом на 2025 рік. Олег Денисович запропонував збільшити та при можливості розширити освітні компоненти «Архітектура будівель та споруд» та «Архітектура виробничих будівель і споруд», звернути увагу на більш ширший розгляд будівельних конструкцій у цих освітніх компонентах, зауважив, що у багатьох проектах, де він брав участь, дуже широко розглядались елементи інклюзивності, потреби впровадження більш деталізованої цієї тематики у лекційні та практичні матеріали у освітні компоненти майбутньої освітньо-професійної програми. Також було обговорено можливе впровадження тематик та освітнього компоненту, що повинен більш щільніше підготувати майбутніх спеціалістів до розробки проектів пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням та проробки практичних з блискавкозахисту будівельних об'єктів.
Обговорили питання більшого впровадження практичних у освітні компоненти «Залізобетонні та кам'яні конструкції», «Основи і фундаменти» та більш ширшої подачі тематик з цих освітніх компонент. Богдан Олександрович та Олег Денисович, звернули увагу на потребу більш ширшого розгляду у освітньому компоненті «Будівельне матеріалознавство» сучасних будівельних матеріалів для оздоблювання внутрішніх та зовнішніх поверхонь елементів будівель, огляду сучасної виробничої база та фірм, що випускають будівельні оздоблювальні матеріали. Було обговорено майбутнє проходження практик на підприємстві здобувачів третього та четвертого курсів.
Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу, що сприятиме подальшому підвищенню якості освіти, адаптації навчальних програм до потреб роботодавців і підготовці конкурентоспроможних випускників.
Співпраця із випускниками, здобувачами та бізнесом – важливий крок до якісної освіти та успішного майбутнього студентів!
02 квітня 2025 року відбулася зустріч Куліка Михайла Валерійовича гаранта освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня з партнером кафедри з числа роботодавців - директором ТОВ «Проектний інститут «Запорізький ПРОМБУДПРОЕКТ» Олексієм Івановичем Лахтаренко.
У рамках зустрічі були розглянуті актуальні питання, пов’язані з удосконаленням ОПП «Промислове та цивільне будівництво» першого рівня вищої освіти, Олексій Іванович ознайомився з проєктом на 2025 рік.
Обговорювались питання збільшення навчального навантаження на вивчення автоматизованих програмних комплексів проектування та розрахунків будівельних конструкцій, таких як ЛІРА-САПР, Revit. Олексій Іванович зазначив, що сьогодні є потреба у спеціалістах, які вміють працювати у Tekla Structures. Також було підняте питання щодо можливих змін у навчальних планах на 2025 рік у зв'язку з впровадженням в університеті 3-х кредитної системи для факультетського та загальноуніверситетського каталогу та 6-ти кредитної системи для кафедрального каталогу та введення в обов’язкового освітнього компоненту «Теоретична підготовка БЗВП». Було обговорено майбутнє проходження практик на підприємстві здобувачів третього та четвертого курсів.
Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу, що сприятиме подальшому підвищенню якості освіти, адаптації навчальних програм до потреб роботодавців і підготовці конкурентоспроможних випускників.
Співпраця з бізнесом – важливий крок до якісної освіти та успішного майбутнього студентів!
Онлайн-зустріч з керівником ТОВ «Лексіон груп» на базі Енерго-інноваційний хабу НУ «Запорізька політехніка»
28 лютого 2025 року відбулась онлайн-зустріч з роботодавцем Барбашовим Андрієм Олександровичем, керівником ТОВ «Лексіон груп» на базі Енерго-інноваційний хабу Національного університету «Запорізька політехніка».
Протягом зустрічі підіймались актуальні питання варіантів теплоізоляції огороджувальних конструкцій вентильованими фасадами, зокрема системою «Ventarock». Були розглянуті приклади термомодернізації будівель у Запорізькому регіоні та загалом у нашій країні, технологічні та конструктивні елементи систем вентильованих фасадів, процеси, пов’язані з організацією монтажу систем та особливості розрахунку техніко-економічних показників для реалізації монтажу таких систем.
Андрій Олександрович, як практик-спеціаліст у напрямку термомодернізації, навів цікаві приклади із свого досвіду роботи та професійно відповів на всі поставлені питання здобувачів.
На зустрічі були присутні викладачі та здобувачі кафедр «Будівельне виробництво та управління проектами» та «Електричні машини» НУ «Запорізька політехніка» та представники Запорізького будівельного фахового коледжу, з яким тісно співпрацює наш університет.
Зустріч гаранта освітньої програми з роботодавцями
05 лютого 2025 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми першого (бакалаврського) рівня Куліка Михайла Валерійовича з партнерами кафедри – роботодавцями ТОВ "Каркас Груп".
У рамках зустрічі були розглянуті актуальні питання, пов’язані з удосконаленням освітньої програми, відповідністю її змісту сучасним вимогам ринку праці та підготовкою висококваліфікованих фахівців. Представники ТОВ "Каркас Груп" поділилися своїми думками щодо навчального процесу, надали рекомендації щодо його покращення, а також взяли участь в аналізі Робочих програм навчальних дисциплін.
Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу, що сприятиме подальшому підвищенню якості освіти, адаптації навчальних програм до потреб роботодавців і підготовці конкурентоспроможних випускників.
Співпраця з бізнесом – важливий крок до якісної освіти та успішного майбутнього студентів!
Вебінар з представниками кафедри ЦІТБіЗД ДДАЕУ
Сьогодні в онайлн режимі відбувся вебінар з представниками кафедриЦивільної інженерії, технологій будівництва і захисту довкілля Дніпровського державного аграрно-економічного університету, в якому взяли участь викладачі та студенти кафедри БВУП. Були розглянуті питання розрахунку і конструювання залізобетонних та кам’яних будівельних конструкцій, а також оволодіння принципами проектування, методами компонування та техніко-економічного аналізу залізобетонних та кам’яних конструкцій.
27 березня 2024 р.
Кафедра будівельного виробництва та управління проектами Національного університету «Запорізька політехніка» є експертною організацією з технічного обстеження будівель і споруд, яка зареєстровано в Єдиній державній електронній системі в сфері будівництва (ЄДЕСБ), має атестованих фахівців з відповідними кваліфікаційними сертифікатами, має спеціалізовану матеріально-технічну базу, універсальну дослідницьку будівельну лабораторію та має практичний та багаторічний досвід з виконання наступних робіт та послуг:
- обстеження, діагностики і оцінки технічного стану будівель і споруд;
- науково-технічний моніторинг будівель і споруд;
- консультування з питань будівництва та експлуатації будівель і споруд;
- обстеження та оцінка будівель і споруд щодо доступності маломобільних груп населення;
- розробка інструкцій з технічної експлуатації будівель і споруд;
- науково-дослідницькі роботи в галузях інженерії та будівництві;
- проектування об’єктів будівництва, реконструкції, модернізації, технічного переобладнання.
Виконання перелічених робіт завершується наступними документами:
- звіт з виконання науково-дослідницької роботи;
- звіт з визначення технічного стану будівель і споруд;
- звіт з надання консультативної послуги в галузі будівництва та інженерії;
- паспорт технічного стану будівельних конструкцій будівель і споруд;
- висновок про технічний стан будівель і споруд з рекомендаціями;
- висновок про доступність маломобільних груп населення до будівель і споруд з рекомендаціями;
- інструкція з експлуатації будівель і споруд;
- акт технічно-експертного обстеження будівель і споруд.
Підставою для виконання роботи є відповідні дозволи, кваліфікаційні сертифікати, ліцензії, законодавство України, в тому числі:
- ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану;
- ДСТУ-Н Б В.1.2-17:2016 Настанова щодо науково-технічного моніторингу будівель і споруд;
- ДБН А.2.2-40:2018 Інклюзивність будівель і споруд.
Звертатися до науково-дослідницької частини або на кафедру будівельного виробництва та управління проектами.
23.11.2023 р. з 13-00 по 15-00відбудеться Вебінар на тему: "Розбудова експертних центрів з відбудови України на базі Енерго-Інноваційних Хабів"
Ідентифікатор конференції: 854 5646 2125 Код доступу: 997565
Захід організовано на замовлення проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.
Ідентифікатор конференції: 7660124173 Код доступу: 060094
Дніпровський державний аграрно-економічний університет та Національний університет «Запорізька політехніка» уклали Меморандум про спрівпрацю для сприяння підвищенню якості освіти через спільні програми академічної мобільності, наукові дослідження та поглиблення комунікацій між здобувачами, викладачами та партнерами університетів в Україні, а також за її межами.
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури та Національний університет «Запорізька політехніка» уклали Меморандум про спрівпрацю, в якому закріпили домовленість про наукову та академічну співпрацю.