23 листопада на базі НУ «Запорізька політехніка» пройшла панельна дискусія для учнів та студентів «Моя нова Україна» в межах VI Міжнародного конгресу «Society of ambient intelligence 2023».

Розпочав зустріч ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта. Він презентував університет як сучасний мультидисциплінарний, інноваційно-орієнтований науково-освітній комплекс південно-східного регіону. Як заклад, чий внесок у розвиток регіону є надважливим: підготовка фахівців, інноваційний підхід до модернізації промислового сектору економіки, нові підходи до освіти.

Поглибила презентацію університету директорка Навчально-науково-виробничого центру «Запорізький регіональний центр політехнічної освіти» Тетяна Соловйова. Вона представила останні досягнення нашого університету, акцентувала увагу на розвитку міжнародної діяльності, розповіла про основні напрями наукової діяльності, про можливості та переваги, які відкриваються під час навчання в нашому університеті.

Детально ознайомитись з презентацією про університет можна за посиланням: https://bit.ly/40PIKl7

Доктор економічних наук Андрій Карпенко розповів молоді про діяльність Запорізького кластера «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування», з яким тісно співпрацює наш університет.

Цікавий інтерактив, спрямований на підвищення обізнаності про сучасні цінності України, провела пані декан факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій Наталія Фурманова.

На панельній дискусії «Моя нова Україна» учні шкіл Запоріжжя представили свої наукові роботи. Виступи були цікавими, змістовними та актуальними. Студенти Запорізької політехніки представили стартап-проєкти, які отримали визнання на конкурсі «Бізнес-ідей» та Фестивалі інновацій.

Дякуємо всім учасникам за презентацію своїх цікавих доповідей та ґрунтовних досліджень! Впевнені, ранній початок наукової діяльності гарантує вам потужний старт у майбутньому професійному розвитку!

Відеозапис панельної дискусії шукайте за посиланням: https://youtu.be/K0iT4ReHDXs