В умовах дії воєнного стану 39-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра — День студента 2023» проходила віртуально. Участь взяли заклади освіти з України, Німеччини, Польщі, Чехії, Литви, Румунії.

Загальна кількість учасників виставки на двох сайтах — 102 учасники. У виставці взяли участь 68 українські заклади освіти.

За два дні роботи виставки сайт українських закладів освіти відвідало понад 3500 унікальних відвідувачів.

Привітали учасників виставки та студентів президент Національної академії педагогічних наук України, президент Товариства «Знання» України Василь Кремень та директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков.

У межах виставки в онлайн-форматі на базі платформ ZOOM та ClickMeeting відбувся 61 захід: конференції, презентації, семінари, круглі столи та майстер-класи, які проводили українські та іноземні учасники виставки, представник Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Переможцями в конкурсі «Вища освіта України» визнано Національний університет «Запорізька політехніка». Наш університет нагородили почесним званням «Лідер вищої освіти».

У межах виставки для українських закладів вищої освіти проводився конкурс з 11 тематичних номінацій. У номінації «Імплементація онлайн-інструментів для ефективного впровадження змішаного навчання в закладах вищої освіти» перемогу отримала конкурсна робота «Засоби ройового інтелекту для розвитку цифрової компетентності у здобувачів у межах міждисциплінарних освітніх програм вищої освіти». Робота отримала гран-прі. Авторів роботи ректора НУ «Запорізька політехніка» Віктора Грешту, завідувача кафедри програмних засобів Сергія Субботіна, професора кафедри програмних засобів Андрія Олійника, старшого викладача кафедри програмних засобів Сергія Леощенка було нагороджено сертифікатами автора, а також за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій в освітній процес нагороджено методиста 1-ї категорії Навчально-методичного відділу Національного університету «Запорізька політехніка» Сергія Тирсу.

Вітаємо з новими здобутками!