30 листопада в межах діяльності Асоціації Азово-чорноморських університетів відбулося засідання Міжкафедрального науково-методичного семінару на тему: «Особливості підготовки бакалаврів за спеціальністю 022 «Дизайн» у воєнний час», в якому взяли участь проректори та викладачі Національного університету «Запорізька політехніка», Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Херсонського національного технічного університету.

На семінарі було обговорено методики викладання дисциплін за спеціальністю 022 «Дизайн» в режимах онлайн та офлайн та способи набуття студентами необхідних навичок та компетентностей. Напрацьовано методики проведення конкурсів. Учасники семінару також поділились практичним досвідом роботи з програмним забезпеченням, яке використовують кафедри для проведення онлайн-занять.

Велику увагу було приділено методам покращення психоемоційного стану студентів у період воєнного стану.

Працюємо разом!