28 березня студенти та викладачі Запорізької політехніки відвідали онлайн-зустріч з представниками АТ «Креді Агріколь Банк».

Спікер зустрічі — директор ІТ банку Євген Тимошенко — під час свого виступу розповів студентам про можливості працевлаштування та кар'єрного зростання, розвиток та використання ІТ-технологій в Креді Агріколь Банку.

До зустрічі долучилася також Ольга Калініченко — головний спеціаліст з обслуговування та залучення преміумбізнесу, яка розповіла про умови стажування та переваги роботи у банку.

Не забули й про сесію QA, під час якої здобувачі освіти жваво обговорювали зі спікерами бентежливі питання.

Ми завжди відкриті до нових пропозицій та побажань щодо наступних заходів.

За детальною інформацією звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Ауд. 329-А, 3-й поверх головного корпусу
(061) 769-85-99; 063-04-00-260