Ви є тут

Головна

Посольство США в Україні спільно з естонською організацією Garage48 та українською командою SpaceOn організовують онлайн-хакатон SPACETECH EUROPE, що має на меті знайти інноваційні технологічні рішення в галузі космічних технологій, розвинути нове покоління американських і європейських космічних експертів, а також сприяти співпраці між США та Європою в космічній сфері.

Якщо ти студент/ка університету, спеціаліст/ка з програмного забезпечення та технологій, підприємець/ця, науковець/ця або ж просто захоплюєшся космосом — долучайся до проєкту, щоб стимулювати індустрію космічних технологій та створити ідеї, які можуть змінити наш світ на краще.

Ти зустрінеш талановитих колег та менторів у сферах космосу та технологій, дізнаєшся більше про космічний сектор та кар'єрні можливості в ньому, матимеш змогу поспілкуватися з експертами у сфері космосу та співпрацювати з ними, а також розроблятимеш нові рішення для майбутнього космічної індустрії.

Теми хакатону SPACETECH EUROPE:

1. Нові космодроми

2. Керування космічним рухом та космічне сміття

3. Місяць та астероїди

4. Співпраця в області сталого розвитку

5. Освіта

6. Космічні дані для стабілізації клімату

7. Кібербезпека

8. Штучний інтелект та машинне навчання в освоєнні космосу за допомогою супутників та ракет

Онлайн-хакатон SpaceTech Europe відбудеться 3-5 грудня 202 : 72 години командної роботи, менторства та прототипування нової космічної техніки.

Програма повністю фінансується Державним департаментом США, і адмініструється в Україні Відділом преси, освіти та культури Посольства США.

Контактною особою є Юлія Кошарна, ел. пошта: KosharnaYA@state.gov та
команда SpaceOn, ел. пошта: ukrainespaceon@gmail.com