Ви є тут

Головна

Національний університет «Запорізька політехніка» запрошує випускників 11 класів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Національного університету «Запорізька політехніка» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.


Правила проведення Всеукраїнської олімпіади НУ «Запорізька політехніка»
для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які здобули повну загальну середню освіту, є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів або мають право на здобуття документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік, коли проводиться Олімпіада.

 
Олімпіада проводиться в два тури:
  • І тур — дистанційний: з 1 по 20 березня 2022 року;
  • ІІ тур — очний, проводиться в Університеті згідно з графіком:
2 квітня (субота) – математика о 10.00
9 квітня (субота) – фізика о 10.00
16 квітня (субота) – англійська мова о 10.00
 
Для участі в І турі (дистанційному) учасники Олімпіади повинні зареєструватися за посиланням, розміщеним на вебсайті Університету zp.edu.ua.

Термін реєстрації до 21 лютого 2022 року.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/fvjRjC72kjQ7jRHCA
Учасники несуть особисту відповідальність за достовірність наданої інформації.
 
 
1 березня 2022 року на вебсайті Університету zp.edu.ua на сторінці «Олімпіада для вступників» буде розміщено посилання на завдання І дистанційного туру. Посилання будуть активними до 20 березня 2022 року. Протягом цього часу зареєстровані учасники матимуть змогу виконати завдання у будь-який зручний для них час. Доступ до завдань буде тільки у зареєстрованих учасників Олімпіади.
 
Дані для авторизації до 1 березня буде надіслано СМС – повідомлення на телефон, вказаний під час реєстрації.
 
Результати І туру буде оприлюднено на сторінці «Олімпіада для вступників» офіційного сайту Університету.
 
ІІ тур (очний) проходитиме в Університеті. (У разі складної епідеміологічної ситуації може бути ухвалено рішення про дистанційне проведення ІІ туру).
До участі в ІІ турі допускаються учасники, які в І турі набрали не менше 75% балів за 100-бальною шкалою.
Список переможців ІІ туру буде оприлюднено на сторінці «Олімпіада для вступників» офіційного сайту Університету.
 
Учасникам ІІ туру Олімпіади, які набрали не менш ніж 90% балів за 100-бальною шкалою та вступають до НУ «Запорізька політехніка» на спеціальності, яким надається особлива підтримка, можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки відповідного сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання обсягом до 20 балів, але не вище ніж 200 балів. Додаткові бали нараховуються тільки за одним з предметів.
 
Результати, отримані учасниками ІІ туру Олімпіади - 2022, можуть бути використані під час обчислення конкурсного балу вступника тільки у 2022р.
 
Зверніть увагу! Додаткові бали нараховуються лише вступникам, які вступають на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка та зазначені в чинних правилах прийому НУ «Запорізька політехніка».
 

 

 

 

 

Центр доуніверситетської підготовки >>