Ви є тут

Головна

До уваги громадян України, студентів і випускників вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Херсонської областей

З 20 липня 2020 р. продовжується конкурсний відбір громадян України, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (II-VI курс) очної (денної, вечірньої) і заочної (дистанційної) формами навчання, чоловічої та жіночої статі, які добровільно виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного університету «Запорізька політехніка».

Кандидатами до вступу на навчання можуть бути громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров'я, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 45 років.

Перелік документів, які необхідно подати для конкурсного відбору:

  1. Заява.
  2. Копії посвідчення про приписку до призовної комісії або військового квитка (крім осіб жіночої статі).
  3. Копія 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України.
  4. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

Крім того особисто кожним подається довідка військово-лікарської комісії районного військового комісаріату.

Довідка про проходження військово-лікарської комісії отримується кандидатом з числа:

осіб чоловічої статі – в районному військовому комісаріаті, де студент перебуває на військовому обліку;

осіб жіночої статі – в районних військових комісаріатах, де кандидатка проживає.

Конкурсний відбір складається з:

  1. Рівень успішності навчання в ЗВО (подає деканат).
  2. Залік з оцінки рівня фізичної підготовки
  3. Залік з оцінки рівня засвоєння програми допризовної підготовки для чоловіків (шкільний курс " Захист Вітчизни ") або медично-санітарної підготовки для осіб жіночої статі (шкільний курс " Основи медичних знань ") та професійного психологічного відбору, який проводиться у формі письмового тестування і складається з питань допризовної (медично-санітарної) підготовки та питань з психологічного відбору.

Вартість військової підготовки в 2019-2020 н. р. складала 5500 грн. за один семестр навчання.

Під час навчання на кафедрі громадянину надається відстрочка від служби в Збройних Силах на весь термін навчання.

Після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки випускники отримують військове звання "молодший лейтенант запасу", що дає можливість працевлаштування до військових частин і підрозділів Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Державної пенітенціарної служби, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур.

Кандидатам по всім питанням звертатися до свого деканату. За додатковою інформацією звертатися на кафедру військової підготовки за адресою м. Запоріжжя, вул. Цимлянська 23. тел.: 702-30-30 – завідувач кафедри полковник Альохін Костянтин Васильович; 702-30-31 – В. о. заступника завідувача кафедри з НР полковник Коробов Олександр Валентинович.