У межах проєкту «Послуги з охорони здоров'я та психосоціальної підтримки для населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», кафедра психології як співорганізатор запрошує всіх охочих на оглядовий практикум від Катерини Ракитянської — кризової психологині Центру допомоги врятованим, гештальт-терапевтки, сімейної, групової, артпсихотерапевтки, випускниці кафедри психології НУ «Запорізька політехніка».

Практичні заходи проводитимуться з 17:00 до 18:00 у вересні 2024 року.

• 14 вересня — «Особливості взаємодії та надання психосоціальної допомоги військовим».
  • 15 вересня — «Виявлення потреб ветеранів та психосоціальна допомога в адаптації».
  • 16 вересня — «Особливості роботи з сім'ями, які переживають невизначену втрату».
  • 17 вересня — «Психологічна допомога сім'ям, які очікують військових».
  • 18 вересня — «Особливості психологічної допомоги людям, які пережили полон та тортури».
  • 19 вересня — «Поведінкові, емоційні та психологічні прояви військових та ветеранів та надання допомоги згідно з особливостями, що спостерігаються».

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/4gjYpAt

Зверніть увагу, що потрібно обрати ОДИН захід із запропонованих, в якому ви хочете взяти участь. Кількість учасників в кожному заході обмежена (10 осіб).

Місце проведення: вулиця Незалежної України 39, домофон 38, поверх 2, кабінет 213 (вхід зі сторони дороги).
Орієнтир: зупинка Бульвар Шевченко.

Після заходу кожний учасник отримає сертифікат від НУ «Запорізька політехніка».

Цей проєкт реалізується громадською організацією Центр кризової підтримки «Спільно» у співпраці з неурядовою, некомерційною, нерелігійною глобальною гуманітарною організацією ACTION CONTRE LA FAIM/ ACTION AGAINST HUNGER (ACF) та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з кафедрою психології НУ «Запорізька політехніка».