7 липня в НУ «Запорізька політехніка» завітали представники АТ «Мотор Січ» для того, щоб розповісти студентам про діяльність підприємства, кадрову політику, можливості працевлаштування та кар'єрного зростання.

Зустріч розпочав ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта, який подякував спікерам за те, що вони разом з Центром сприяння працевлаштуванню студентів та випускників організували захід, присвячений побудові кар'єри на високотехнологічному підприємстві.

Головну частину провів наш випускник, директор з управління персоналом Віталій Хрол. Темами його виступу стали:

• роль підприємства в місті та країні, вектор розвитку підприємства
  • міжнародні партнерства
  • конкурентоспроможність розробок АТ «Мотор Січ»
  • заробітна плата на підприємстві
  • соціальна структура «Мотор Січ», а також спортивні, культурні та інтелектуальні заходи для працівників
  • співпраця з НУ «Запорізька політехніка»: оплачувана практика, дуальна освіта, працевлаштування та початок кар'єри
  • кадрові потреби «Мотор Січ»

Приємно чути, що таке важливе для української промисловості підприємство вбачає в нашому університеті джерело висококваліфікованих кадрів та стратегічного партнера для розвитку своєї діяльності.

Завершилась зустріч сесією питання-відповідь.

Дякуємо партнерам за змістовну доповідь!

У разі виникнення питань звертайтесь до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. – Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу
(061) 769-85-99; 063-04-00-260