Подальші перспективи одержали діджиталізація освітнього процесу, академічна мобільність та забезпечення рівного доступу студентів до отримання якісної освіти в умовах війни.

Підготовлений нашим університетом у співпраці з East Bavarian University Amberg-Weiden (Німеччина) проєкт DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) отримав позитивне рішення щодо фінансування та реалізації від німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis». Ініціаторами проєкту виступили професори НУ «Запорізька політехніка» д-р екон. наук Катерина Антонюк та д-р екон. наук Дмитро Антонюк за активної підтримки адміністрації вишу та безпосередньо Віктора Грешти, Сергія Бєлікова та Валерія Наумика.

Протягом 2022 року студенти та викладачі нашого університету в рамках академічної мобільності будуть залучені в он-лайн форматі до навчальних програм бакалаврату німецького університету за напрямами: цифрові технології, менеджмент і міжнародний бізнес. Також спільними зусиллями працюватимуть над розробкою нових цифрових курсів та лабораторних робіт для наших студентів.

Надзвичайно приємно, що DAAD підтримало такий важливий для України та розвитку вищої освіти проєкт, а нещодавно підписана Угода з East Bavarian University Amberg-Weiden отримала практичну реалізацію та стала початком тривалого співробітництва.