Національний університет «Запорізька політехніка» один з 5 пілотних університетів України, які приєдналися до нової ініціативи!

Український фонд стартапів спільно з партнерами в рамках ініціативи YEP «Підприємницький університет» запустили новий курс з продуктової інженерії «Технологічне лідерство в хардверних стартапах».

Курс стартував вже у 5 пілотних університетах! Навчати майбутніх технічних директорів будуть у межах ініціативи YEP «Підприємницький університет», що реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

29 березня першу лекцію в межах дисципліни прочитав Ярослав Ажнюк — співзасновник та президент Petcube, одного з найвідоміших українських хардверних стартапів. Разом із викладачами своїх університетів та запрошеними експертами студенти в теорії та на практиці навчатимуться створювати власний продукт.

Раді сприяти появі нових інноваційних продуктів, які допоможуть відновити економіку України та змінять світ!