Ви є тут

Головна

Шановні студенти, викладачі та співробітники, випускники транспортного (автомобільного) факультету усіх років!

Останню неділю жовтня відзначається професійне свято працівників транспортної галузі України - День автомобіліста і дорожника! Вітаємо вас зі святом і бажаємо всіляких гараздів у житті, успіхів у навчанні та професійній діяльності! Зі святом!

 

 

До ув?аги студентів факультету!

 

25.04.2018 р. в Запорізькому національному технічному університеті відбудеться "Ярмарок кар'єри-2018", в форматі спілкування майбутніх випускників безпосередньо з роботодавцями. Запрошуємо студентів транспортного факультету усіх курсів відвідати захід з 11-00 до 12-00 в ауд. 16-А (ліве крило головного навчального корпусу)!


До у?ваги? студентів IV-го курсу!!!

 

11 квітн?я 2018 року? (середа) об 11-00 в актовій залі ЗНТУ відбудеться семінар для осіб, що планують вступати до Запорізького національного технічного університету за освітнім ступенем "магістр" у 2018 році. В ході семінару представники приймальної комісії університету ознайомлять присутніх з особливостями вступної кампаніх до магістратури у 2018 році.


До уваги студентів ІІІ - V курсів!

 

10 квітня 2018 року (вівторок) в ауд. 513 о 13 год. 25 хв. відбудеться зустріч студентів транспортного факультету з представниками ПАТ "Запоріжсталь". В рамках заходу буде проведено профорієнтаційніу консультацію та надано інформацію щодо подальшого працевлаштування на підприємствію 

 

Запрошуються студенти факультету усіх спеціальностей!


 

 

Файл: