Ви є тут

Головна

Міжнародна співпраця з університетом Дебрецена (Угорщина)

08.03.2023 року відбулася організаційна зустріч представників транспортного та електротехнічного факультетів Національного університету "Запорізька політехніка" з представниками інженерного факультету Університету Дебрецена (Угорщина). В ході зустрічі сторони ознайомили одна одну з напрямками освітньої та наукової діяльності та намітили напрямки подальшої можливої співпраці. З боку Університету Дебрецена у зустрічі взяли участь професор Hesa Husi, декан інженерного факультету, завідувач кафедри повітряних суден та дорожніх транспортних засобів; доктор Zsolt Tiba, уповноважений декана інженерного факультету по міжнародному співробітництву. Наш університет представляли: проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності професор Валерій Наумик;  декан транспортного факультету, професор Олексій Кузькін; декан електротехнічного факультету доцент Микола Антонов; завідувач кафедри "Транспортні технології" професор Сергій Турпак; завідувач кафедри ЕПА, доцент Андрій Пирожок; керівник центру інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва, доцент Аліна Казурова.      


Можливості академічної мобільності для студентів та викладачів

У 2023 році продовжується реалізація проєкту DILLUGIS, який передбачає  проведення двох потужних заходів «Українсько-німецький навчальний тиждень» та «Майстерня для викладачів: використання цифрових технологій у навчальному процесі» з можливістю проведення лекцій та участі студентів як в офлайн, так і в онлайн-форматі. Проєкт реалізується за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis».

В весняному семестрі 2022/2023 навчального року проєктом буде представлено нові цікаві курси:

• Алгоритми та структури даних
• Управління бізнес-процесами
• Промислова інженерія
• Комунікаційні технології
• Інформаційні системи та бази даних
• Управління продуктами
• Курс німецької мови для початківців
• Курс німецької мови для студентів із базовим рівнем німецької мови
 
Мова навчання - англійська
Реєстрація - до 2 березня
Початок занять - 16 березня
 
У разі успішного проходження курсу передбачено отримання сертифікату East Bavarian University Amberg-Weiden (із зазначенням модулів, змісту та тривалості курсу, компетенцій і навичок), які можливо перезарахувати в НУ «Запорізька політехніка» відповідно до Положення про академічну мобільність.

Більше інформації про проєкт та форма реєстрації: http://bit.ly/3Qj25UX

 


До уваги студентів усіх курсів та форм навчання! 

Запрошуємо взяти участь у онлайн-вікторині зі знання Правил дорожнього руху України, що проводиться профбюро транспортного факультету. Захід відбудеться 8 лютого (середа) о 15-00 на платформі Zoom. Вас очікують цікаві питання, що дадуть вам змогу  перевірити та розширити ваші знання ПДР. Чекаємо на Вас! Долучайтесь до заходу за посиланням : 
 
 
Ідентифікатор конференції: 671 444 3212

Код доступу: 7fhNV

 

У добру путь, магістри-2022 !!!

27 січня 2023 року у актовій залі університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам 2022 року випуску. Вітаємо усіх випуснкиків - магістрів транспортного факультету та бажаємо успіхів у подальшому житті та професійній діяльності!


Шановні студенти магістратури, керівники дипломних проєктів (робіт), викладачі і студенти університету!

Запрошуємо прослухати лекції Володимира Бахрушина, д.ф.-м.н., професора кафедри системного аналізу та обчислювальної математики на тему «Забезпечення академічної доброчесності учасників освітнього процесу».

Основні питання:

1. Поняття академічної доброчесності. Основні види порушень академічної доброчесності.

2. Академічний плагіат, плагіат та самоплагіат.

3. Фабрикація, фальсифікація та інші види порушень.

4. Поняття та види академічної відповідальності.

5. Практики забезпечення академічної доброчесності в Україні та світі.

Лекції проводитимуться 9 та 10 грудня 2020 року о 16:00 в онлайн-форматі.

Параметри підключення:

https://us02web.zoom.us/j/81609828017...

Ідентифікатор конференції: 816 0982 8017

Код доступу: 2020

 


 

До  уваги студентів транспортного факультету усіх курсів та форм навчання!

 

Для оперативного інформування щодо організації освітнього процесу створено  телеграм-канал транспортного факультету Національного університету "Запорізька політехніка". Адреса телеграм каналу:

Запрошуємо приєднуватися!


До уваги студентів 1-го курсу бакалаврату та магістратури!

Стипендіальні картки студентам першого курсу (бакалаврат та магістратура) будуть видаватися згідно графіка:

  • 1 курс бакалаврату - 15.10.2020 г. 15:00 - 17:00 ауд. 320
  • 1 курс магістратури - 20.10.2020 р. 14:00 - 15:00 ауд. 320.

При собі мати: ксерокопію паспорта (1,2,11 стор.) та ідентифікаційного коду або ID-картки та витягу з неї.


До уваги студентів 1-го курсу бакалаврату!

 

Організаційні збори студентів 1-го курсу транспортного факультету відбудуться 30.09.2020 р. (середа) о 10:00 год. в аудиторії №352 (третій поверх головного навчального корпусу університету, вул. Жуковського, 64).

Наявність при собі засобів особистого захисту (масок, респіраторів) обов'язкова!

 


 

До уваги студентів денної форми навчання!

Навчальні заняття студентів 2-4 та 6 курсів розпочинаються з 01.09.2020 р. у дистанційному форматі з використанням системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка" (www.moodle.zp.edu.ua). Проведення навчальних занять у змішаному форматі (очна та дистанційна форми) планується розпочати з 14.09.2020 р.

Навчальні заняття студентів 1 курсу бакалаврату та магістратури планується розпочати у змішаному форматі (очна та дистанційна форми) з 01.10.2020 р.

Для реєстрації у системі дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка" необхідно надіслати на електронну скриньку транспортного факультету dekanat_tf@zp.edu.ua листа, в якому зазначити: прізвище, ім'я, по-батькові, шифр групи, дату народження та номер мобільного телефону. Після отримання листа на вказану електронну адресу або на  мобільний телефон будуть відправлені реєстраційні дані для доступу до системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка".

Доступ до системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехінка" здіснюється з головної сторінки офіційного веб-сайту університету за посиланням https://moodle.zp.edu.ua/.

У зв'язку з швидкими змінами у санітарно-епідеміологічній ситуації в Україні загалом та Запорізькій області зокрема, у визначених термінах початку занять та формах його проведення можливі зміни. Слідкуйте за інформацією! Телефони деканату транспортного факультету для довідок: 769-83-17, 769-83-29.

Дякуємо за розуміння!


До уваги студентів заочної форми навчання!

У відповідності до наказу ректора НУ "Запорізька політехніка" від 07.08.2020 № 184, освітній процес для студентів заочної форми навчання в серпні 2020 р. буде проведено дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема сервісу "Система дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка".

Для реєстрації у системі дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка" необхідно надіслати на електронну скриньку транспортного факультету dekanat_tf@zp.edu.ua листа, в якому зазначити: прізвище, ім'я, по-батькові, шифр групи, дату народження та номер мобільного телефону. Після отримання листа на вказану електронну адресу або на  мобільний телефон будуть відправлені реєстраційні дані для доступу до системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка".

Доступ до системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехінка" здіснюється з головної сторінки офіційного веб-сайту університету за посиланням https://moodle.zp.edu.ua/.


Шановні студенти, викладачі та співробітники, випускники транспортного (автомобільного) факультету усіх років!

Останню неділю жовтня відзначається професійне свято працівників транспортної галузі України - День автомобіліста і дорожника! Вітаємо вас зі святом і бажаємо всіляких гараздів у житті, успіхів у навчанні та професійній діяльності! Зі святом!

 


До уваги студентів факультету!

25.04.2018 р. в Запорізькому національному технічному університеті відбудеться "Ярмарок кар'єри-2018", в форматі спілкування майбутніх випускників безпосередньо з роботодавцями. Запрошуємо студентів транспортного факультету усіх курсів відвідати захід з 11-00 до 12-00 в ауд. 16-А (ліве крило головного навчального корпусу)!


До уваги студентів IV-го курсу!!!

11 квітня 2018 року (середа) об 11-00 в актовій залі ЗНТУ відбудеться семінар для осіб, що планують вступати до Запорізького національного технічного університету за освітнім ступенем "магістр" у 2018 році. В ході семінару представники приймальної комісії університету ознайомлять присутніх з особливостями вступної кампаніх до магістратури у 2018 році.


До уваги студентів ІІІ - V курсів!

10 квітня 2018 року (вівторок) в ауд. 513 о 13 год. 25 хв. відбудеться зустріч студентів транспортного факультету з представниками ПАТ "Запоріжсталь". В рамках заходу буде проведено профорієнтаційніу консультацію та надано інформацію щодо подальшого працевлаштування на підприємствію 

 

Запрошуються студенти факультету усіх спеціальностей!