Екскурсія студентів кафедри обліку і оподаткування до Олександрівської Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Запорізькій області

9.02.2021 кафедрою обліку і оподаткування було організовано екскурсію для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» до Олександрівської Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Запорізькій області.

Під час екскурсії відбулася зустріч з Начальником Олександрівського відділу податків і зборів з юридичних осіб Ратієвим Дмитром Сергійовичем. Студенти отримали відповіді на питання щодо особливостей роботи Державної податкової інспекції та можливого працевлаштування.

У ВЦ «КОЗАК-ПАЛАЦ»  ВІДБУВСЯ  ЩОРІЧНИЙ «ЯРМАРОК ОСВІТИ»

На базі виставкового центру «Козак-Палац» м. Запоріжжя відбувся щорічний «Ярмарок освіти», що об’єднав спеціалізовану виставку навчальних закладів України та спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном». Свої освітні послуги відвідувачам виставки – майбутнім абітурієнтам, їхнім вчителям і батькам – запропонували більш ніж 50 учасників провідних вищих навчальних закладів та освітніх центрів як Запорізького регіону, так і Дніпропетровської, Одеської, Харківської та Черкаської областей.

Активним учасником цієї події став і Запорізький національний технічний університет та, зокрема, кафедра обліку і оподаткування.

Біля павільйону НУ "Запорізька політехніка" постійно перебували зацікавлені в отриманні інформації абітурієнти та їхні батьки. Відвідувачі виставки мали можливість познайомитися з відеопрезентацією
НУ "Запорізька політехніка" та поспілкуватися із:

• представниками приймальної комісії про умови вступу;
  • викладачами кафедри обліку і оподаткування  про значимість в успішному веденні бізнесу професіоналів з обліку і оподаткування,  навчання й проходження практики, наукову й культурно-масову діяльність студентів;
  • здобувачами вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» про наукову діяльність студентів та студентське дозвілля;
  • представниками відділу сприяння працевлаштування здобувачів вищої освіти  та випускників  НУ "Запорізька політехніка" про попит на професіоналів з обліку і оподаткування на ринку праці.

Абітурієнтам сподобалась організація роботи павільйону НУ  "Запорізька політехніка"  - вони відзначили корисність інформації, отриманої від приймальної комісії та викладачів кафедри обліку і оподаткування.

Кафедра обліку і оподаткування прагне допомогти вступникам стати студентами провідного вищого навчального закладу Південного регіону України, який дотримується європейських стандартів освіти й готує справжніх професіоналів для бізнес-простору.

Шановні абітурієнти, наші двері відкриті для вас завжди.

Чекаємо на Вас!