Ви є тут

Головна

Засідання Круглого столу за участю студентів юридичного факультету на тему: «Реалізація та застосування кримінально-правових норм в правоохоронній діяльності».

Demo

     За спільної ініціативи Запорізької обласної прокуратури і кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Національного університету «Запорізька політехніка», у межах плідного співробітництва та з метою популяризації спеціальності «Правоохоронна діяльність», 3 травня 2023 року було проведено засідання Круглого столу за участю студентів юридичного факультету на тему: «Реалізація та застосування кримінально-правових норм в правоохоронній діяльності».

       З вітальним словом до студентства звернулися: прокурор Запорізькоі області, доктор юридичних наук, професор Спільник С.І., декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, професор Філей Ю.В., начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Запорізької обласної прокуратури, кандидат юридичних наук Гаврилов Ю.Г., начальник Приморського відділу Бердянської окружної прокуратури, кандидат юридичних наук Балабко В.В.
      Висловлюємо щиру подяку за організацію та проведення круглого столу модератору, завідувачці кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права, доктору юридичних наук, професору Тетяні Леоненко. 
      Під час наукового заходу було презентовано доповіді студентів юридичного факультету: Горб Карини (гр. Ю-321) «Мінімальний вік кримінальної відповідальності: порівняльно-правовий аналіз»; Ткалича Дениса (група Ю-311) «Хуліганство: кримінально-правова характеристика та проблеми кваліфікації»; Колупая Данила (гр. Ю-321) «Принцип гуманізму при застосуванні статті 66 ККУ в процесі призначення покарання»; Дорошенка Антона (гр. Ю-311) «Поняття крадіжки як кримінального правопорушення проти власності»; Школи Ярослава (гр. Ю-311) «Системи «складання» та «поглинання» при призначенні покарання»; Довгої Ілони (гр. Ю-319) «Загальні питання кваліфікації кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи». 
       У своїх доповідях студенти порушували актуальні питання застосування кримінально-правових норм в правоохоронній діяльності, жваво дискутували та обговорювали проблеми правозастосування.
     Такі заходи є надзвичайно корисними для закріплення знань, здобутих під час вивчення дисциплін, заохочують майбутніх правоохоронців отримувати нові уміння та навички, мотивують працювати над собою та вдосконалюватись.
 

Національний університет «Запорізька політехніка» продовжує співпрацю зі школами.

Demo

 

 

 

 

Читати далі >>

Щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок освіти»

Demo

7 – 9 листопада 2019 р. у виставковому центрі «Козак-Палац» розпочала свою роботу щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок освіти». На ній представлено майже 70 навчальних закладів регіону всіх рівнів акредитації. У числі учасників – Національний університет «Запорізька політехніка» з однією з найбільших експозицій. Юридичний факультет університету представляють завідувачі кафедр та найбільш досвідчені викладачі. Зацікавлені абітурієнти мають можливість з перших вуст почути інформацію про сам факультет та особливості вступу на спеціальності «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Політологія», про те, як відбувається навчання, чим займаються студенти у позааудиторний час, як проходить практика та відбувається працевлаштування випускників. Щодня на виставці – презентаційні заходи, форуми, майстер-класи. У перший день виставку вже встигли відвідати чисельні майбутні абітурієнти.

Читати далі >>

Зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл Михайлівського району Запорізької області

Demo

23 жовтня 2019 року відбулась зустріч з випускниками загальноосвітніх шкіл Михайлівського району Запорізької області, що відбулася в межах акції Державної служби зайнятості «Випускник – 2020», була представлена розумною та чарівною Шиян Ольгою Юріївною, кандидатом наук, доцентом, заступницею завідувача кафедри. У питанні набору студентів для неї не залишилось темних плям. Про університет розповіла, на питання відповіла, те, що наші професії найкращі – довела. Будемо зі студентами!

 

 

Зустріч з директором Координаційного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Олексієм Бонюк

Demo

20 жовтня 2019 року адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Національного університету «Запорізька політехніка» Назаренко Павло Григорович прийняв участь у засіданні Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях.

Директор Координаційного центру з надання БВПД Олексій Бонюк зустрівся з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Запорізькій області. Окрім висвітлення результатів захисту та представлення інтересів клієнтів Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, особливу увагу було приділено обговоренню змін до нормативно-правових актів для покращення надання послуг.

Відвідування учнів загальноосвітніх шкіл № 46, 47 та 75 Заводського району

Demo

17 жовтня 2019 року кафедра кримінального, цивільного та міжнародного права Національного університету «Запорізька політехніка» завітала до учнів СШ 46.47 та 75 Заводського району. Кандидат юридичних наук, доцет Шиян Ольга Юріївна провела зі школярами цікаві бесіди про значення юридичної освіти у формуванні правосвідомості і правової культури.

 

Відвідування Музею техніки Богуслаєва

Demo

16 жовтня 2019 року студенти першого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету Національного університету «Запорізька політехніка» разом зі своїм куратором кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Шиян Ольгою Юріївною відвідали Музей техніки Богуслаєва, який функціонує з жовтня 2012 року. Студенти ознайомились з унікальними експонатами, моделями літаків, зразками військової техніки.