Акредитація освітньої програми другого (магістр) рівня вищої освіти «Підприємництво та торгівля» у період з 30.10.2024 по 1.11.2024 рр.
Ознайомитись з програмою проведення акредитаційної експертизи з використанням технічних засобів відеозв'язку у Національному університеті «Запорізька політехніка» освітньої програми «Економіка підприємства» (ID у ЄДЕБО 60324) спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» другого (магістерського) рівня вищої освіти у період з 30.10.2024 р. по 01.11.2024 р. можна за посиланням:
Відкрита зустріч учасників освітнього процесу (усі охочі учасники освітнього процесу (крім гарантів освітніх програм та представників адміністрації університету) з експертною групою:
Національний університет «Запорізька політехніка»: освітня програма «Економіка підприємства»
28 жовтня 2024 року здобувачі кафедри бізнесу та управління Запорізької політехніки мали нагоду поспілкуватися з фінансовою радницею Brave Capital, інвесторкою на фондовому ринку, співзасновницею проєкту @spilno sany Вірою Недоходою.
Як почати планувати свої фінанси, якщо я ще не маю стабільного доходу? Як вести облік своїх надходжень та витрат(як вести бюджет)? Які переваги ведення бюджету? Як розвинути навичка накопичення? Які можливості підробітку чи фрілансу можна поєднувати з навчанням? Як знайти баланс між навчанням, роботою та особистим життям, щоб не відчувати постійного стресу? Як перейти до створення пасивного доходу? Інструкція створення пасивного доходу та багато інших питань вдалося обговорити під час онлайн зустрічі. А ще, що особливо приємно, родзинкою спілкування став обмін досвідом з магістранткою кафедри Вітковською Наталією, фінансовою консультанткою зі страхування.
Розклад консультацій науково-педагогічних працівників кафедри "Бізнес та управління" на 1 семестр 2024-2025 н.р.
Ось і почався новий навчальний рік. Онлайнформат вже опанували, проте у спілкуванні наживо потреба завжди є!
Наші першокурсники неймовірні! Так хочеться, щоб цей шлях до професії вони долали успішно й залюбки.
Психологічна підтримка!
В НУ «Запорізька політехніка» працює кабінет психологічної підтримки. В кабінеті Ви маєте можливість отримати індивідуальні консультації, пройти групові тренінги та семінари, відвідати воркшопи та навчальні курси для студентів. За потреби, практичний психолог надасть індивідуальні психологічні консультації стосовно Вашого ментального здоров’я.
Бомбосховище та укриття на території НУ «Запорізька політехніка»
Під час повітряної тривоги співробітники, студенти та відвідувачі університету переховуються в укритті.
Перелік основних сховищ НУ «Запорізька політехніка».
У головному корпусі розташовано укриття на 260 місць. В укритті є санвузол та 3 виходи. Облаштовано аудиторії для проведення занять. Навчальний корпус №2 – укриття в приміщені кафе обладнане укриття на 50 осіб. Навчальний корпус №3 – укриття в бібліотеці у підвальному приміщенні на 50 осіб. Навчальний корпус №4 – підвальні приміщення корпусу дозволяють розмістити до 450 осіб. Навчальний корпус №5 – коридор корпусу на 50 осіб. Також обладнанні найпростіші укриття на 50 осіб у гуртожитках університету: гуртожиток №2 (манеж, тир у підвалі спортивного комплексу), гуртожиток №3 (підвал), гуртожиток №5 (підвал), гуртожиток №6 (підвал).
«Порядок дій під час виникнення загроз соціального та воєнного характеру»
До уваги здобувачів!
Відповідно до рішення кафедри «Бізнес та управління» (протокол № 3 від 24 вересня 2024 року) на кафедрі розпочинає роботу науковий гурток з методології наукових досліджень.
Керівником гуртка призначено доцента Чернові Ірину Вікторівну.
Всім охочим долучитися потрібно сконтактувати з керівником у будь-який зручний спосіб:
E-mail: filol68@ukr. net,
Вайбер: +380972797735
Телеграм: @IrynaViktCherova
Посвята в першокурсники!
Сьогодні Запорізька політехніка відкрила двері для першокурсників. З напутнім словом до першокурсників звернувся ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Він привітав їх у родині Запорізької політехніки та побажав сміливості в підкоренні нових вершин.
Після урочистої церемонії першокурсники зустрілись зі своїми деканами, кураторами, головами студентського самоврядування та профбюро факультетів. Під час знайомства вони дізналися, як у Запорізькій політехніці провадиться освітній процес та в яких культурно-розважальних активностях студенти братимуть участь протягом року.
Ми віримо, що разом підкоримо не одну вершину. Навчайтесь, розвивайтесь і змінюйте світ!
Привітання першокурсників від ректора
V Міжнародна науково-практична конференція «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ».
У Національному університеті «Запорізька політехніка» 16-17 травня 2024 р. на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ». До участі у конференції були запрошені наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, роботодавці та представники органів місцевого самоврядування.
На конференції були розглянуті такі теми:
- "Огляд національного плану з енергетики та клімату України 2025-2030 роки"
- "Розробка та впровадження стратегічного плану для будівельної організації, орієнтованої на успішний розвиток"
- "Методологічні підходи щодо обрання показників оцінки сталого розвитку в конкурентному середовищі"
- "Туризм в Україні під час війни: нові виклики, можливості та перспективи"
- "Вплив технологій майбутнього на інноваційне підприємництво"
Приєднуйся до студентів Національного університету "Запорізька політехніка" та зроби крок до свого майбутнього.
23.05.2024
Шановні колеги!
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності запрошує Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 16-17 травня 2024 року у м. Запоріжжя, Україна.
До участі у конференції запрошуються наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, роботодавці та представники органів місцевого самоврядування.
Другий випуск електронного періодичного міждисциплінарного наукового видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем».
Шановні колеги! Вийшов перший випуск електронного періодичне міждисциплінарне наукове видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем». Головним редактором видання є завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності професор Алла Ткаченко. Web-сторінка видання доступна за посиланням: https://purses.zp.edu.ua/index
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
В умовах онлайну кожна зустріч зі студентами наживо - це маленьке свято, тим більше, коли мова йде про можливість прийняти в дружну родину кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Факультету будівництва, архітектури та дизайну НУ "Запорізька політехніка" нових членів.
День відкритих дверей у Запорізькій політехніці став плідним діалогом з потенційними студентами.
30.03.2024
Тренінг з ділового етикету
14 березня 2024 року в рамках співпраці з Головним управлінням пенсійного фонду України в Запорізькій області доценткою кафедри ПТБД Факультету будівництва, архітектури та дизайну Запорізької політехніки Іриною Черновою було проведено тренінг з ділового етикету.
Слухачі розмовного клубу плідно завершили 2-місячне навчання, узагальнюючи правила ділової комунікації. Ситуативні завдання допомогли узагальнити чинні норми представлення та привітання, роботи з електронною поштою, правила поведінки під час відеоконференцій, нарад, телефонних розмов, офісного етикету.
14.03.2024
Студенти кафедри - переможці тогорічного «STARTUP із Запорізькою політехнікою» отримали патент на корисну модель!
Цьогорічний Конкурс бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою» набирає обертів і саме час розповісти про успіхи переможців минулого року. Студент БАД-612сп Іван Жаворонков та військовий ЗСУ Максим Чеботар, окрім диплома та матеріального заохочення, отримали підтримку в оформленні патенту та допомогу з реалізацією експериментальної моделі. І на сьогодні хлопці мають патент на корисну модель кінетичного накопичувача енергії! Запропонована технологія переможців дозволить знизити витрати споживачів на електроенергію та гарантувати стабільність її подачі навіть під час блекауту. У фіналі торішнього конкурсу Інжинірингова школа «Noosphere» погодилася проспонсорувати експериментальну модель їх пристрою, а начальниця патентно-інформаційного відділу Наталя Висоцька здійснила підтримку і супровід в оформленні заявки на патент, який учасники оформили власним коштом. Запорізька політехніка створює простір для реалізації інтелектуального потенціалу молоді, підтримує найсміливіші починання задля розвитку рідного міста і країни! Реєстрація на конкурс триває до 28 лютого посиланням >>
20.02.2024
Шановні колеги!
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності запрошує Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 16-17 травня 2024 року у м. Запоріжжя, Україна.
До участі у конференції запрошуються наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, роботодавці та представники органів місцевого самоврядування.
Онлайн-зустріч студентів кафедри ПТБД з представниками Запорізької митниці
Cтудентка кафедри ПТБД Василенко А. взяла участь у онлайн-зустрічі з представниками Запорізької митниці. На заході розглядали такі питання:
- діяльність митниці;
- актуальні вакансії;
- можливість працевлаштування та кар'єрного зростання;
- навчання та практику.
У якості спикерів виступили:
Бєлінський Олександр - начальник Запорізької митниці;
Козюра Марія - перший заступник начальника Запорізької митниці;
Супрун Олена - заступник начальника відділу по роботі з персоналом.
02.02.24
Зустріч студентів кафедри ПТБД з провідним фахівцем молодіжних програм та залучення молоді ООН (ЮНІСЕФ)
В умовах війни кожен потребує підтримки і допомоги. Однією з рис сучасного управління, лідера поза будь-яким сумнівом є здатність відчувати чуже горе, допомагати в скрутну хвилину. 6 жовтня 2023 року студенти ОП Управління проєктами мали нагоду поспілкуватися з провідним фахівцем молодіжних програм та залучення молоді ООН (ЮНІСЕФ) – Межерицьким Данилом Анатолійовичем. Данило Анатолійович розповів про участь у різних волонтерських ініціативах з надання різної допомоги чутливим групам громадянам. Водночас магістрантів розповіли про свою участь у таких заходах. Фото
6.10.2023
Шановні студенти!
В рамках неформальної освіти ви можете пройти навчання з отримання сертифікатів з подальшим зарахуванням досягнень з навчальних дисциплін. Врахування досягнень можливе з окремих тем, питань, модулів.
►Дія. Цифрова освіта – платформа з цифрової грамотності, створена цифрової трансформації України. Кожного місяця випускає нові освітні серіали, у яких можна знайти відповіді на питання: як попередити кібератаку або кібершахрайство, ефективно захистити приватні дані, розібратися у функціонуванні безкоштовних сервісів Google тощо. Після перегляду серії пропонують пройти невелике тестування – для кращого засвоєння теми, а потім отримати сертифікат, що підтверджує здобуті навички та може допомогти під час працевлаштування.
Перевага: на порталі за 90 хвилин можна перевірити рівень цифрової грамотності та отримати за це ще один сертифікат.
► Prometheus – одна з найбільших платформ відкритих онлайн-курсів в країні. Викладачі з України та світу допомагають отримати новітні навички у будь-якій сфері.
За сім років у сфері освіти платформа назбирала більш як 250 курсів на різноманітні теми: побудова бізнесу, дизайн, журналістика, програмування, англійська, місцеве самоврядування. Звісно, що це не весь перелік, адже ще є безліч лекцій з підвищення кваліфікації. Теж надає сертифікати.
Перевага: мобільний додаток зручний для навчання, оскільки лекції та завдання постійно доступні.
► Освітній хаб – EduHub.in.ua – простір для вдосконалення та реалізації навичок від освітньої агенції Київської міської державної адміністрації, що дозволить підвищити рівень конкурентоспроможності на ринку праці.
Безкоштовно зануритесь у теми: управління людьми, екології, маркетингу, ораторського мистецтва та ще багато інших.
Навчання проходить за змішаною моделлю – онлайн-курси та практичні тренінги. Після успішного закінчення курсів – сертифікат.
Перевага: SCORM-курси – інноваційний формат навчання, який є цікавою історією (сторітелінг), захопливим квестом (гейміфікація), корисним і практичним матеріалом, що засвоюється, інтерактивними тестами, які вбудовані в SCORM-уроки.
► ВУМ online (Відкритий Університет Майдану) – всеукраїнський рух громадянської освіти, який виник під час подій на Майдані у 2013 році, аби сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні.
Платформа має 80 курсів від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу та соціальної сфери, видала більш як 67 тис. сертифікатів. Її слухачі проходять модуль курсу (відеолекція, завдання, тестування), тривалість навчання визначає викладач.
Теми курсів різноманітні: від відповідального батьківства до побудови репутації та управління репутаційними ризиками.
Перевага: Курс «Школа свідомого громадянина» – навчальна програма для громадян, які хочуть змінити свої громади. Її учасники набувають знання з питань створення соціальних проєктів, побудови комунікацій з місцевою владою тощо.
► EdEra – Educational Era – студія онлайн-освіти, яка розміщує уроки та курси на різні теми (медіаграмотність, гендерно орієнтоване врядування, як стати підприємцем тощо), створює спецпроєкти, інтерактивні підручники.
Принцип навчання не відрізняється від інших порталів: відео-лекції, завдання, перевірка знань, іспит, сертифікат.
Перевага: команда студії веде освітній блог, у якому щотижня інформує про освітні тенденції, робить огляди міжнародних конференцій, наукових статей та іноземних онлайн-платформ.
► WiseCow – креативний відеолекторій, що має дев’ять розділів: мистецтво, журналістика, література, музика, кіно, театр, історія, мода та соціум, «Міста» – карта соціальних ініціатив України та афіша подій. У кожному з них – курси, які вміщують відео та додаткові матеріали.
Перевага: усі розділи мають курс «100 років за 100 хвилин», де на кожне десятиліття відведено 10-хвилинне відео.
► Impactorium – платформа онлайн-освіти зі сталого розвитку, містить короткі майстер-класи, тренінги, семінари.
На порталі є п’ять курсів: «Компетенції викладачів 4.0», «Фінансова грамотність», «Нефінансова звітність», «Skills Lab: успішна кар’єра» та «Корпоративна соціальна відповідальність».
Алгоритм отримання знань: вибір лекції, завдання, перевірка знань, іспит, сертифікат за курс/майстер-клас або ж диплом за певний набір курсів.
Перевага: трансляція конференцій та форумів щодо Цілей сталого розвитку та Корпоративної соціальної відповідальності.
1.10.2023
Зустріч студентів кафедри ПТБД з регіональним директором Київської будівельної компанії «Емайбутнє»
Житловому фонду внаслідрк ракетних ударів було завдано суттєвих збитків. Ворожі ракетні удари знищили 446 квартир у 11 багатоповерхівках.
Про проєкти з відновлення чотирьох частково зруйнованих житлових будинках, підготовку проєктно-кошторисної документації та перший етап робіт яких профінансували за кошти міського бюджету магістрантів розповів Поляков Володимир Валерійович - Регіональний директор Київської будівельної компанії «Емайбутнє». Фото
12.09.2023
Перший випуск електронного періодичне міждисциплінарне наукове видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем».
Шановні колеги! Вийшов перший випуск електронного періодичне міждисциплінарне наукове видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем». Головним редактором видання є завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності професор Алла Ткаченко. Web-сторінка видання доступна за посиланням: