Кабмін розгляне законопроект "Про вищу освіту", що підготовлений робочою групою під керівництвом Михайла Згуровського після погодження з міністерствами та відомствами

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив у своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання координатора громадської ініціативи "Студентський захист" Андрія Черниха про те, який законопроект про вищу освіту буде розглядатися в парламенті.

"Два дні тому я нарешті отримав від робочої групи законопроект про вищу освіту і підписав доручення, яким зобов'язав всі міністерства і відомства, причетні до цієї проблеми, у тижневий термін розглянути і підготувати свої пропозиції", - зазначив прем'єр.

"Такий порядок підготовки документів до розгляду Кабінетом Міністрів. І після цього ми його винесемо на засідання Кабінету Міністрів і розглянемо", - підкреслив Азаров.

Як відомо, за дорученням прем'єр-міністра, 25 січня цього року була створена робоча група з доопрацювання законопроекту "Про вищу освіту", що був підготовлений профільним міністерством. 7 березня робоча група передала до Секретаріату Уряду підготовлений законопроект.

У робочій групі підкреслили, що робота над законопроектом здійснювалася на основі широкого громадського обговорення представниками студентів і громадських організацій, які представляють різні думки і настрої суспільства.

"Усі його положення приймалися шляхом консенсусу. Тому можна припустити підтримку законопроекту суспільством, що забезпечить успішну реформу вищої освіти, проведену урядом України", - підкреслили розробники нового проекту закону "Про вищу освіту".