8-9 листопада Національний університет «Запорізька політехніка» сумісно з «УкрНДІСпецСталь» за підтримки Міністерства освіти та науки України провели ХV Міжнародну науково-технічну конференцію «Нові сталі та сплави і методи їх оброблення для підвищення надійності та довговічності виробів».

Традиційно організаторами заходу виступала кафедра «Фізичне матеріалознавство», і цей рік не став виключенням!

Під час конференції було заслухано понад 40 доповідей, викладених українською та англійською мовами, а науковці із різних куточків країни і світу мали змогу поділитись своїми досягненнями в області матеріалознавства та подискутувати з колегами з цього приводу.

Результатом цьогорічної конференції стане збірник, до якого ввійдуть 60 тез авторів нашого університету та представників інших ЗВО країни та світу.

Наукова думка незламна і нескорена – тож науковці Запорізької політехніки продовжують займатись наукою незважаючи ні на які перешкоди.