Кафедра Аудіовізуальної та комунікаційної інженерії Політехнічного університету Мадрида (завідувач кафедри професор Давід Луенго) запрошує наших випускників бакалаврату вступити на навчання на нову магістерську англомовну програму з Бездротових комунікацій, яка відкривається з вересня 2022 року (PDF, 8,5 MБ)

Для цього до 30 червня 2022 року потрібно зареєструватися на порталі програми >>

Більш пізня реєстрація ускладнена, але можлива за спеціальним запитом через Давіда Луенго (David Luengo, david.luengo@upm.es).

Співпраця з Мадридською політехнікою розпочалася зі спільної роботи над реалізацією міжнародного освітнього проєкту BIOART «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії» (координатор проєкту від України проф. Галина Табунщик).

Сьогодні студенти та викладачі Запорізької політехніки приймають активну участь у програмі академічної мобільності ERASMUS+KA1. Так, в рамках весняного семестру 2021-2022 навчального року студентка Запорізької політехніки Єва Бєлінська (РТ-518) вивчає в Мадридській політехніці дисципліну Проєктування програмованих логічних інтегральних схем та виконує відповідний проєкт. Доцент кафедри програмних засобів Анжеліка Пархоменко прийняла участь в курсі «Обробка біомедичних цифрових сигналів» з лекцією на тему «Інженерія програмно-апаратної платформи для біомедичних систем»; розробила навчально-методичні матеріали для курсу «Інтернет речей для систем охорони здоров’я» для аспірантів Інституту телекомунікаційної та системної інженерії Мадридської політехніки, провела семінарські заняття, лабораторні роботи та оцінювання знань іспанських студентів. 16 червня 2022 року на урочистому щорічному заході з відзначення академічного персоналу Мадридської політехніки ректор Гільєрмо Сіснерос Перес та директор Інституту телекомунікаційних технологій та систем Амадор Гонсалес Креспо вручили подарунок доценту Анжеліці Пархоменко та привітали у своєму колективі.