Статті, які опубліковані у зарубіжних виданнях

Статті у зарубіжних виданнях

4

з них за авторством молодих учених

1

1. Parkhomenko А. Integration of IoT Technologies to IT Professionals Educational Process / Anzhelika Parkhomenko, Andriy Parkhomenko, Yaroslav Zalyubovskiy, Marina Kalinina // Proceedings of the International Symposium on Embedded Systems and Trends in Teaching Engineering, Nitra, Slovakia, 12-15 September, 2016.-pp.241-245.
  2. V.A. Shalomeev Magnesium casting alloys with increased level of properties for mechanical engineering / V.A. Shalomeev, E.I. Tsivirko, Y. N. Vnukov, M.M. Zinchenko – Cambridge Journal of Education and Science, №1 (15), January – June, 2016 Cambridge University Press Volume III p. 608-615.
  3. Шаломеев В.А. Магниевые сплавы с повышенным уровнем свойств для имплантатов в медицине / В.А. Шаломеев, Э.И. Цивирко, Н.Д. Айкин // A collective monograph: XVII International scientific conference “New technologies and achievements in metallurgy, material engineering and production engineering” Series Monografie №56. – Cresochowa. – 2016. — p. 466-470.
  4. Ольшанецкиц В.Б. О структурной и магнитной стабильности аустенита в хромо-никелевых и марганцевых сталях при холодной деформации / В.Б. Ольшанецкий, Г.В. Снежной, В.Н. Сажнев // Металловедение и термообработка металлов. — 2016. — №6 (732). — с. 3-10.

Статті, які опубліковані в Україні

Статті у фахових виданнях

11

з них за авторством молодих учених

1

1. Іванов В. Г. Металографічні дослідження графітних вкраплень у відцентровій заготовці для поршневих кілець / В. Г. Іванов // Компрессорное и энергетическое машиностроение. - 2016. - № 1. - С. 40-44.
  2. Іванов В.Г. Самоподібність включень графіту в чавунах / В.Г. Іванов // Металургія. - 2016. - Вип. 1. - С. 5-8.
  3. Іванов В. Г. Розподіл хімічних елементів у структурі високоміцного чавуну для маслотних заготівок поршневих кілець / В. Г. Іванов // Вестник двигателестроения. - 2016. - № 1. - С. 121-127.
  4. Іванов В. Г. Оцінка морфології включень графіту у високоміцних чавунах за допомогою фрактальної розмірності / В. Г. Іванов // Наукові нотатки : міжвуз. зб. (за галузями знань "Технічні науки"). - 2016. - Вип. 53 (січень-березень). - С. 57 — 62.
  5. Ivanov V. Research of structure and formation of nodular graphite inclusions in ductile cast iron / V. Ivanov, V. Pirozhkova (УкрНИИСпецсталь), V. Lunev // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2016. - № 3(5). - С. 31-36.
  6. Іванов В. Г. Морфологія графіту у заевтектичному синтетичному чавуні / В.Г. Іванов, В.С. Голтвяница // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2015. – № 2. – С. 23-27.
  7. Маковский С.Г. Нанотехнология в повышении свойств литейных магниевых сплавов / С.Г. Маковский, В.В. Лукинов, В.А. Шаломеев (каф. НГІКГ), Э.И. Цивирко // Вестник двигателестроения. — 2016. — №1. — с. 92-95.
  8. Шаломєєв В.А. Магнієві сплави з підвищенним рівнем властивостей для імплантатів в медицині / В.А. Шаломєєв, М.Д. Айкін (каф. НГІКГ), Е.І. Цивірко // Металознавство та обробка металів. — 2016. — №2. — с. 3-10.
  9. Наумик В.В. Влияние горячего изостатического прессования на структуру и свойства литых охлаждаемых турбинных лопаток из жаропрочных никелевых сплавов / В.В. Наумик, Н.А. Лысенко, В.В. Клочихин (АО «Мотор-Сич») // Газотурбинные технологии. – 2015 – № 8. – С. 34 – 40.
  10. Наумик В.В. Направленная кристаллизация литых изделий из опытного жаропрочного сплава на базе ЖС32-ВИ / В.В. Наумик, Е.В. Милонин, Н.А. Лысенко (АО «Мотор-Сич») // Авиационно-космическая техника и технология. – 2016. – № 8/135. – С. 83 – 89.
  11. Жеманюк П.Д. Направленная кристализация отливок возвратных отходов сплава ЖС26-ВИ, рафинированных электронно-лучевым переплавом / П.Д. Жеманюк, В.В. Клохичин, Н.А. Лисенко (АО «Мотор-Сич»), Н.И. Гречанюк («НПП «ЭЛТЕХМАШ», г. Винница), В.В. Наумик // Новые материалы и технологии в металлургии и машиностроении. — 2016. — №1. — с. 40-46.