Прізвище: Іщенко

Посада: старший викладач

Обліковий запис науковця (ORCID): 0000-0002-0548-6081

Освіта: вища

• Запорізька державна інженерна академія, спеціальність за дипломом – 8.06010101, «Промислове і цивільне будівництво», диплом магістра з відзнакою, кваліфікація за дипломом – «Інженер-будівельник»

Наукові інтереси:

• Технологія та організація будівельного виробництва

Дисципліни, які викладає:

• Комп’ютерне забезпечення інженерних розрахунків
  • Технологія будівельного виробництва
  • Технологія зведення спеціальних будівель та споруд
  • Технічний нагляд в будівництві

Основні наукові роботи (публікації):

Статті в ФАХОВИХ виданнях України:

• Іщенко О.С. Особливості формування вибору організаційно-технологічних рішень реконструкції діючих промислових підприємств / О.С. Іщенко, В.І. Доненко, М.П. Марченко // Вісник – Дніпро: ПДАБА, 2019, Вип. 5(257-258). – C.37-42.
  • Іщенко О.С. Визначення структури будівельної технології через систему організаційних та технологічних параметрів висотного будівництва / О.С. Іщенко, В.І. Доненко, О.В. Охрименко // Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин – Київ: КНУБА, 2019, Вип. 39 –Ч. 1. – С.104-109.
  • Іщенко О.С. Використання систем автоматизованого проектування та управління проектами в будівельній галузі / О.С. Іщенко, Т.В. Лук’янова // Строительство, материаловедение, машиностроение – Днепропетровск: ПГАСА, 2018. – № 106. – C.58-62.
  • Определение строительной технологии в составе производственных процессов строительства / О.С. Іщенко, В.І. Доненко //  Ефективні організаційно-технологічні рішення та енергозберігаючі технології в будівництві : Міжнародної науково-практичної конференції  23-24 квітня 2014 р., Харків:ХНУБА,ХОТВ АБУ,2014
  • Шляхи вдосконалення організаційно-технологічних моделей оцінки ефективності реалізації будівельних проектів / В.І.Доненко, О.С. Іщенко // НДІБВ, будівельне виробництво,Міжвідомчий науково-технічний збірник №55/2013
  • Визначення складу і структури будівельної технології через систему організаційних та технологічних параметрів житлового багатоповерхового будинку / Іщенко О.С.// Дн-вск, № 69, ГВУз «ПГАСА»

Участь у конференціях:

• V Міжнародна науково-технічної конференції "Ефективні технології в будівництві" (м. Київ, КНУБА, 25-26 березня 2020 р.)
  • Участь у роботі IV Міжнародної науково-технічної конференції “Ефективні технології в будівництві” 28 березня 2019 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури
  • XIV міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні шляхи до розвитку сучасної науки»
  • Конференція «Будівництво і дизайн: матеріали, технологія, оптимізація, економічні аспекти впровадження». Запорізької торгово-промислової палати
  • Науково-практичні конференції «Тиждень науки» ( м. Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2018-2019 рр.)
  • ХIV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ НАУКИ»
  • V Международной научно-практической конференции «Компьютерные системы и информационные технологии в образовании, науке и управлении» (KSITESM-2018)
  • III Міжнародна науково-технічна конференція "Ефективні технології в будівництві", 28-29 березня 2018 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури
  • Ефективні організаційно-технологічні рішення та енергозберігаючі технології в будівництві : Міжнародної науково-практичної конференції  23-24 квітня 2014 р., Харків:ХНУБА,ХОТВ АБУ, 2014