Ви є тут

Головна

       

Кафедра займає загальну площу 657 кв.м. Площа, яка відведена під навчальні аудиторії та лабораторії, складає 532 кв.м. Кімнати професорського і викладацького складу та допоміжного персоналу разом із кабінетом завідуючого кафедрою займають площу в 125 кв.м. Усі аудиторії оснащено наочними посібниками, стендами, ілюстративним матеріалом. Крім того, заняття проводяться і в приміщеннях, які знаходяться у загальному користуванні в університеті.

Усі лабораторії оснащено сучасним устаткуванням, яке включає різноманітну контрольно-вимірювальну апаратуру, спеціалізовані стенди, обчислювальну техніку та інше обладнання.

Для проведення лекційних, лабораторних, практичних та науково-дослідних робіт призначені приміщення предметної аудиторії (а.525) і восьми навчальних лабораторних приміщень:

НАЗВА ПРЕДМЕТНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

аудиторії

Площа, м2

1.1 Лабораторія типового і загальнопромислового електропривода та промислової автоматики

198

98

1.2 Лабораторія теорії електропривода

527

102

2.1 Лабораторія промелектроніки та основ МПТ

523а

50

2.2 Лабораторія теорії автоматичного керування та систем керування

522

50

2.3 Лабораторія основ метрології та електричних вимірювань

523

50

3.1Комп’ютерна лабораторія автоматизації та електроприводів ЗНТУ-SIEMENS

524

50

3.2 Комп’ютерний клас

529

64

4.1Комп’ютерна лабораторія безпілотних технологій та авіоніки

521

94,4

Крім навчальних приміщень, кафедра має викладацькі кімнати та кабінет завідуючого кафедри, а також службові та лабораторні приміщення.

Для комп’ютерного забезпечення роботи і навчального процесу кафедра має 43 комп’ютера (з яких 39 – сучасних), під’єднання до мережі Internet, периферійне обладнання для комп’ютерів – принтери, БФП тощо, що розташовані в двох комп’ютерних класах (а.529, а.522) та комп’ютерній лабораторії (а.524). Для забезпечення навчального процесу використовується мультимедійне обладнання, зокрема два лазерних проектора та ноутбук.

Спеціалізована комп’ютерна лабораторія автоматизації (а.524) обладнана 5 найсучасними спеціалізованими комплексними стендами Industrial Automation фірми Siemens, 8 сучасними стендами на базі мікроконтроллера LOGO, та 8 комплектами для моделювання LEGO MINDSTORMS. Для якісного забезпечення навчального процесу в лабораторії встановлено лазерний проектор та спеціальну дошку-екран.

Для забезпечення навчального процесу інші лабораторії кафедри також мають все необхідне обладнання, як промислового виробництва, так і створене самостійно силами співробітників кафедри та студентів. Основне обладнання, розташоване в лабораторіях кафедри, являє собою промислове обладнання та спеціалізовані стенди, і представлене далі.