Науковий тиждень від НУ «Запорізька політехніка» — це профорієнтаційний проєкт від Запорізької політехніки, який надав школярам можливість навчатися, грати та долучитися до цікавих проєктів.

Упродовж двох місяців учні шкіл м. Запоріжжя разом з викладачами політехніки вивчали інженерію, економіку, комп'ютерні технології, іноземні мови, психологію та журналістику. Проєкт спрямовано на те, щоб допомогти школярам зрозуміти, що науки є захопливими та різноманітними, і які з них можуть бути цікавими для їхнього майбутнього. Учасники мали можливість спробувати себе в ролі дослідника, вирішити наукові задачі та поставити питання вченим.

У нашому заході «Науковий тиждень» взяли участь понад 1200 учнів з 20 шкіл нашого міста.

Ми отримали велику кількість позитивних відгуків! Також було багато пропозицій щодо нових зустрічей та спільних проєктів.

Ми вдячні кожному учаснику за активну участь у проєкті. Ми також дякуємо адміністрації навчальних закладів за допомогу в організації цього масштабного заходу.

І звичайно, ми щиро вдячні нашим викладачам за їх ініціативу та цікаві проєкти.