Ви є тут

Головна

STEAM-проєкт

Спільний STEAM-проєкт інженерно-фізичного та юридичного факультетів набирає обертів в межах «Наукового тижня з Запорізькою політехнікою».

Традиційно вважається, що STEAM-освіта охоплює природничі науки, технології, технічну творчість та математику.

А для проєкту «Секретні матеріали: металургійна криміналістика, дедуктивне зварювання» було вирішено об’єднати зусилля “технарів” та правознавців. Викладачам університету вдалося поєднати здавалося б взагалі різні напрямки. Назва проєкту викликала здивування та не аби яку зацікавленість не тільки в школярів, а і в їх вчителів.

Спікери проєкту відзначили, що мають на меті довести, як, на перший погляд, зовсім різні сфери у реальному житті тісно взаємодіють, а інколи і спираються одна на одну.

Не тільки спеціальні знання, а й душу вклали у проєкт його розробники: Шиян Ольга Юріївна, доцент Кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права, Купін Арнольд Павлович, доцент Кафедри конституційного, адміністративного та трудового права, Сергієнко Ольга Сергіївна, доцент кафедри «Машини і технологія ливарного виробництва», Лаптєва Ганна Миколаївна, доцент кафедри «Інтегровані технології зварювання та моделювання конструкцій», Фасоль Єлизавета Олександрівна, старший викладач кафедри «Фізичне матеріалознавство».

Учні за допомогою дорослих дізналися, що спільного у скрепок, навушників та літаків, розібралися в особливостях виробництва конструкцій для будівництва у сейсмічно небезпечних регіонах на прикладі відомої гри “Дженга” та дізналися, чи був шанс врятувати “Титанік” від трагедії. Окрім цього діти спробували себе у ролі присяжних судового засідання при встановленні винних у кожній катастрофі.

Організатори сподіваються зробити свій внесок у справу виховання у школярів критичного, практично орієнтованого мислення та допомогти школярам визначитися з майбутньою професією.

Запрошуємо розкривати таємниці світу науки з нами!!!

 

STEAM-проєкт

 

STEAM-проєкт

 

STEAM-проєкт

 

STEAM-проєкт

 

STEAM-проєкт

 

STEAM-проєкт