З 9 по 19 листопада 2022 року в Запорізькій політехніці до Дня української писемності кафедрою українознавства та загальної мовної підготовки було проведено низку заходів, серед яких інтелектуально-духовний — Науковий міжфакультетський семінар на тему «Українська мова у сучасному соціумі та світовому просторі».

Організаторами заходу виступили докторка філософії у філологічних науках, доцентка Галина Сергіївна Онуфрієнко та кандидатка філологічних наук, доцентка Тетяна Григорівна Біленко.

До участі у заході долучилися студенти факультетів — ГФ, ЕТФ, ЮФ, ФКНТ. Студенти різних курсів і спеціальностей, майбутні бакалаври з міжнародної економіки, правознавства, інженерної справи, представили свої наукові роботи та доповнили їх яскравими презентаціями.

Резюмуючи роботу наукового семінару, доцентка Галина Сергіївна Онуфрієнко розповіла про різні види студентської наукової роботи, пріоритети в студентській науковій роботі та академічну доброчесність.

Всі учасники отримали корисні рекомендації щодо підготовки до участі у щорічній науковій конференції в університеті «Тиждень науки» у квітні.

Доцентка Тетяна Григорівна Біленко відзначила високий освітній, науковий та патріотичний потенціал такого формату студентської наукової роботи до Дня української писемності та мови.

Проведений семінар дав можливість реалізувати науковий та творчий потенціал талановитих студентів, об'єднав серця небайдужих до рідного слова, до питання мовної політики, усіх, хто вболіває за долю української нації та майбутнє українського Слова!