Ви є тут

Головна

З 12 по 19 грудня відбулись наукові семінари в межах програми DFG «Започаткування міжнародної співпраці» в Університеті Штутгарта.

Штутгартський університет — це 21 500 студентів, які навчаються на 10 факультетах, 270 професорів, 3300 викладачів, 1850 неакадемічних працівників. Він є одним з провідних технічних університетів в Німеччині та в усьому світі, постійно входить до ТОП–3 німецьких університетів з огляду на стороннє фінансування. Славиться університет співпрацею з великою кількістю не університетських науково-дослідних установ. У його складі працюють 6 центрів спільних досліджень та 2 кластери досконалості. Університет проводить освітній процес за 62 бакалаврськими та 100 магістерськими програмами.

Учасники заходу ознайомились з науковими та навчальними лабораторіями інституту ILH, прослухали презентації від науковців інституту.

У межах семінарів учасники відвідали одне з сучасних виробництв компанії «Bosch», яка має понад 60-річний досвід у розробці та виробництві напівпровідників. У Bosch працює понад 6000 співробітників. Компанія має зовнішні виробничі потужності в Німеччині та США. Bosch розробляє і виробляє напівпровідники та датчики для автомобільної індустрії. Bosch став постійним партнером 30 автомобільних компаній всього світу. Компанія Bosch оголосила, що до 2026 року інвестує ще 3 мільярди євро у свій напівпровідниковий бізнес в Європі в межах інвестиційного планування. Очікується, що загальні інвестиції перевищать 10 мільярдів євро (вливання капіталу, позики, підтримка Європейського Союзу та уряду Німеччини). Компанія «Bosch» є активним стейкхолдером Штутгартського університету.

Окремо хотілося б відзначити воркшоп від Typhoon HIL. Обладнання цієї компанії створене з урахуванням найвищих стандартів для підвищення рівня академічних досліджень і освіти. Воно є симулятором початкового рівня та ключовим компонентом флагманських рішень HIL, є незамінним для освітніх досліджень. Обладнання Typhoon HIL призначено для точного моделювання апаратного забезпечення в циклі у режимі реального часу. Воно забезпечує високоточне моделювання для цифрових енергетичних технологій і має інтуїтивно зрозумілий редактор схем і розширений компілятор, що дає змогу графічно створювати та без зусиль розгортати моделі в реальному часі за лічені хвилини. Його універсальний інструментарій також підтримує інтеграцію з популярним програмним забезпеченням, таким як Matlab/Simulink, JMAG-RT, ANSYS та іншими інструментами моделювання. Він забезпечує зручний імпорт моделі зі сторонніх інструментів, роблячи машини Typhoon HIL надійним і адаптованим середовищем тестування. Уже на початку наступного року це обладнання на безоплатній основі отримає Національний університет «Запорізька політехніка».

За результатами проведення семінарів науково-педагогічні працівники Запорізької політехніки увійшли до робочої групи з підготовки спільних освітніх заходів та ініціювання спільної багаторічної дослідницької пропозиції на фінансування в межах програми DFG.

Попереду заходи для партнерів на базі Запорізької та Львівської політехнік і як результат — спільна грантова заявка.

Працюємо разом — розвиваємось разом!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення