Під керівництвом провідних викладачів кафедри студенти старших курсів беруть активну участь у студентських олімпіадах за напрямами підготовки “Психологія”, у конкурсах наукових студентських робіт (І та ІІ етапи), де регулярно займають призові місця.

Наукова робота студента спеціальності «Психологія» групи ГП-216 Дорокуплі Олександра Вікторовича посіла 3 місце на другому (підсумковому) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2010/2011 н.р. у галузі «Гендерні дослідження» (м.Тернопіль).

Наукова робота студента спеціальності «Психологія» групи ГП-228 Довгенка Дмитра Віталійовича посіла 2 місце на першому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2011/2012 н.р.

Наукова робота студентки спеціальності «Психологія» групи ГП-217 Булах Оксани Дмитрівни посіла 3 місце на першому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2011/2012 н.р.

Наукова робота студентки спеціальності «Психологія» групи ГП-218с Резніченко Марини Юріївни під шифром: «Образ психолога у кінематографі» посіла 2 місце на першому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2012/2013 н.р.

Студентка групи ГП-219 м Чикулай Анастасія Олександрівна взяла участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Психолінгвістика в сучасному світі» (18-19 жовтня 2013 р.; м.Переяслав-Хмельницький) з поданням тез доповіді та статті на тему «Розуміння психологічних текстів старшими дошкільниками».

Наукова робота студентів спеціальності «Психологія» групи ГП-210 Храмцової Дар’ї Олександрівни та Вертеби Вікторії Іванівни на тему «Модальність сприйняття як чинник навчальної успішності студентів» посіла 3 місце на першому етапі Всеукраїнського конкурсу 2013/2014 н.р.

Наукова робота студентки спеціальності «Психологія» групи ГП-219м Мордвинцевої Марини Володимирівни на тему «Особливості уявлень про емоції у дітей дошкільного віку» посіла 3 місце на другому (підсумковому) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія» (м.Переяслав-Хмельницький, 20-21 березня 2014 р.).

Студентка Поліщук Антоніна Василівна стала лауреатом Обласного конкурсу обдарованої молоді в галузі науки за напрямом «Українознавство».

Наукова робота студентки спеціальності «Психологія» групи ГП-210м Вертеби Вікторії Іванівни на тему «Ідеальний образ викладача вищої школи у студентів-психологів» посіла 2 місце на І-му етапі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт 2014/2015 н.р.

Наукова робота студента спеціальності «Психологія» групи ГП-210м Ломоносова Дмитра Олександровича на тему «Динаміка ставлення студентів-психологів до викладачів» посіла 2 місце на І-му етапі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт 2014/2015 н.р.