Місюра Микола Віталійович, студент гр. БАД-215 приймав активну участь у науковій діяльності кафедри. У 2019 році за найкращу доповідь на ХХІ міжнародній науково-практичній конференції «Людина і космос» (м.Дніпро) він був нагороджений дипломом.

Demo Demo

За активну участь у вузівському конкурсі на кращу студентську наукову роботу нагороджені студенти Підковинська Уляна Володимирівна та Твердохліб Олексій Ігоровоч

Demo

Студенти залучаються до науково-дослідної роботи, мають спільні публікації з викладачами, приймають участь з доповідями у роботі міжнародних науково-технічних і науково-практичних конференцій, мають відзнаки.

Магістр Підковинська У.В. наукове стажування пройшла у Бельгії та у 2020 році поступила до аспірантури за спеціальністю 132 «Матеріалознавство» (наук. Керівник д.т.н., проф. Волчок І.П.).

Demo

Твердохліб Олексій Ігоровоч, студент гр. БАД-219м у 2020 році за найкращу доповідь на ХХІІ міжнародній науково-практичній конференції «Людина і космос» (м.Дніпро) він був нагороджений дипломом.

Demo Demo

Сичова Єлізавета Юріївна, студентка гр. БАД-218 у 2021 році за найкращу доповідь на ХХІІІ міжнародній науково-практичній конференції «Людина і космос» (м.Дніпро) була нагороджений дипломом.

Demo Demo

За перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямком «Металургія» Чайковський Сергій Андрійович, студент групи БАД-211м нагороджен Дипломом ІІІ-го ступеню

Demo

Безсонов Павло Георгійович студент групи БАД-218 прийняв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство» 22-24 квітня 2021 р.

Demo

Мітяєв Олександр Олександрович, студент гр. БАД-212м у 2023 році за найкращу доповідь на ХХV міжнародній науково-практичній конференції «Людина і космос» (м.Дніпро) він був нагороджений дипломом.

Demo Demo

Сокольский Артем Ігорович, студент гр. БАД-219 у 2023 році за найкращу доповідь на ХХV міжнародній науково-практичній конференції «Людина і космос» (м.Дніпро) він був нагороджений дипломом.