18 червня у змішаному форматі відбулися координаційні збори рад молодих учених та наукових товариств студентів, аспірантів і докторантів Запорізької області та інших міст.

Делегація Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» активно долучилася до зборів у складі голови Наукового товариства Сергія Леощенка, регіональної координаторки — асоційованої членкині Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Анастасії Зеркаль, секретарки Наукового товариства Марії Павленко, секретарки Ради молодих учених і спеціалістів Сніжани Вичужаніної. Наші молоді вчені виступили із двома доповідями, розповіли про здобутки молодих учених Запорізької політехніки, представили перспективи впровадження результатів науково-дослідної діяльності в масштабах Запорізького регіону, України та світу.

Анастасія Зеркаль доповіла про Запорізьке регіональне представництво в Раді молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Сергій Леощенко презентував діяльність Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів Національного університету «Запорізька політехніка».

Молодіжна наукова спільнота Запорізької політехніки невпинно працює на благо рідного міста та країни, відкриваючи нові горизонти для науково-дослідної роботи, згуртованості та взаємодії, і готова виводити наукову діяльність на рівень обласного наукового ком'юніті. Раді плідно співпрацювати і ділитися з колегами досвідом задля відбудови та розвитку Запорізької області, задля процвітання України!