Науковці кафедри «Електричні та електронні апарати» НУ «Запорізька політехніка» стали призерами І Міжнародного наукового Чемпіонату країн Європи, Азії та Африки.

В Об'єднаних Арабських Еміратах, м. Дубаї, з 1 по 28 лютого 2023 року відбувся І Міжнародний науковий Чемпіонат країн Європи, Азії та Африки. Захід був організований Міжнародним історико-біографічним інститутом (The International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing). В міжнародному Чемпіонаті взяли участь 1027 учасників з 59 країн світу. Роботи були подані з 36 галузей науки. Нагороди отримало 216 науковців. Україна посіла почесне 11 місце.

З метою популяризації наукової діяльності кафедри Електричні та електронні апарати Національного університету «Запорізька політехніка» у міжнародних рейтингах, формування наукових зв'язків кафедри з міжнародними організаціями, колектив кафедри у складі: Завідуючого кафедрою, професора Петра Андрієнка, професора Дмитра Алексієвського доцентів Олександра Близнякова, Ольги Немикіної, аспіранта кафедри Економіки Ігоря Немудрого взяв участь у командному змаганні Чемпіонату у галузі «Технічні науки». Представлена ними наукова робота EFFICACY OF WIND ENERGY CONVERSION SYSTEMS WITH AERODYNAMIC MULTIPLICATION (Ефективність електромеханічних систем вітроенергетичних установок з аеродинамічною мультиплікацією) визначена як одна із кращих, колектив авторів став срібними призерами конкурсу та нагороджені відповідними дипломами.

Колектив НУ «Запорізька політехніка» щиро вітає завідуючого кафедри і співавторів роботи з переконливою перемогою. Бажаємо подальших успіхів і досягнень.