Наукова робота зі студентами активно проводиться на кафедрі з метою забезпечення високої якості підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів, а також формування у студентів інтересу до наукової роботи з перспективою подальшого вступу до аспірантури.

Залучення студентів до різноманітних форм науково-дослідної роботи дозволяє готувати не тільки високоякісних фахівців, але й створювати умови для подальшого залучення випускників кафедри до науково-педагогічної роботи в університеті.

Студенти кафедри, які займаються науковою роботою, під керівництвом викладачів беруть участь та займають призові місця на вузівських, обласних та загальноукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт, виступають з доповідями на семінарах і конференціях.

У минулі роки серед найзнаменніших досягнень кафедри можна виділити такі.

У Всеукраїнському конкурсі на кращу наукову роботу у номінації «Інформатика» (2006 р., м. Севастополь) переміг студент Олійник А.О.

Студенти Кузнєцов Є.В., Олійник А.О., Нежевенко Д.Ю., Олійник О.О., а також студенти Бойченко К.Ю.; Іванов Г. О., Ларіонов А.О., Панін Д. В. є переможцями обласних конкурсів різних років Запорізької обласної державної адміністрації для обдарованої молоді та відзначені преміями і дипломами.

Студенти кафедри Бойченко К.Ю., Іванов Г.О., Панін Д.В., Олійник А.О., Олійник О.О., Шишко А.Ю., Новар О.П., Павленко П.О. є переможцями конкурсу ЗНТУ на кращу студентську наукову роботу різних років у номінації «Комп’ютерні науки, програмні засоби».

Студенти Олійник А.О. та Олійник О.О. отримували стипендію міського голови м. Запоріжжя, студентів Олійника О.О. та Даркова І.В. нагороджено премією КБ «Індустріалбанк».

Інформація про наукові роботи студентів доступна за посиланням