Ви є тут

Головна
Наукова робота зі студентами активно проводиться на кафедрі з метою забезпечення високої якості підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів, а також формування у студентів інтересу до наукової роботи з перспективою подальшого вступу до аспірантури.
 
Залучення студентів до різноманітних форм науково-дослідної роботи дозволяє готувати не тільки високоякісних фахівців, але й створювати умови для подальшого залучення випускників кафедри до науково-педагогічної роботи в університеті.

Гранти студентів кафедри «Програмні засоби»

Студенти кафедри, які займаються науковою роботою, під керівництвом викладачів беруть участь та займають призові місця на вузівських, обласних та загальноукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт, виступають з доповідями на семінарах і конференціях.
 
У Всеукраїнському конкурсі на кращу наукову роботу у номінації «Інформатика» (2006 р., м. Севастополь) переміг студент Олійник А.О.
 
Студенти Кузнєцов Є.В., Олійник А.О., Нежевенко Д.Ю., Олійник О.О., а також студенти Бойченко К.Ю.; Іванов Г. О., Ларіонов А.О., Панін Д. В. є переможцями обласних конкурсів різних років Запорізької обласної державної адміністрації для обдарованої молоді та відзначені преміями і дипломами.
 
Студенти кафедри Бойченко К.Ю., Іванов Г.О., Панін Д.В., Олійник А.О., Олійник О.О., Шишко А.Ю., Новар О.П., Павленко П.О. є переможцями конкурсу ЗНТУ на кращу студентську наукову роботу різних років у номінації «Комп’ютерні науки, програмні засоби».
 
Студенти Олійник А.О. та Олійник О.О. отримували стипендію міського голови м. Запоріжжя, студентів Олійника О.О. та Даркова І.В. нагороджено премією КБ «Індустріалбанк».