Керівник Noosphere Engineering School, PhD в галузі IT, фахівець з питань технологічних розривів та інфляції знань, кандидат технічних наук Сергій Веретюк виступить з темою «Можливості для реалізації інженерних наукових проєктів у процесах інтеграції до європейського освітнього простору».

Ігор Шевченко, заступник начальника відділу аналізу інноваційної та патентної інформації, виступить з доповіддю «Європейська мережа підтримки інновацій та вчених, програми інноваційних екосистем та J-1 soft landing програми».

Тему «Інноваційна діяльність науковця: можливості та виклики» висвітлить керівниця навчально-інноваційної лабораторії НТЦ Київського академічного університету, кандидатка економічних наук Наталія Гаращенко.

А також на учасників чекають інсайти з підтримки діяльності молодих вчених від проректора з розвитку та ділового співробітництва Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща), начальника відділу інформаційного забезпечення та матеріально-технічного забезпечення Zbigniew Pastuszak.

За підсумками форуму учасники зможуть отримати сертифікати для перезарахування результатів навчання, здобутих у межах неформальної освіти.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uyJnoS8sg3goAwWX8

Захід організовується Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» у партнерстві з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Станьте частиною наукового руху майбутнього!