Наукові дослідження і творчість не від'ємні у процесі навчання студентів Запорізької політехніки. Максим Татарінцев (МТЕ-512), Катерина Косіневська (МТЕ-212сп) та Антоніна Матюк (ФЕУ-311) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі науково-творчих проєктів у сфері менеджменту, економіки і проєктного управління «Management and business to youth creative project 2023». Організатори конкурсу — Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків).

Кожен студент готував конкурсну роботу та доповідь із презентацією під науковим керівництвом свого ментора. Ділилися досвідом і спрямовували — доцентка кафедри економічної теорії та підприємництва Тетяна Кригульська, доцентка кафедри економічної теорії та підприємництва Олена Чумак, а також професор кафедри економіки та митної справи Андрій Карпенко. Конкурсна комісія знайомилася з авторами і основними ідеями робіт завдяки відео-візитівці, яку підготували студенти.

Лауреаткою номінації «Кращий дизайн проєкту» стала студентка групи МТЕ-212сп Катерина Косіневська, яка продемонструвала ідеальний баланс змісту та форми за темою «Розвиток бізнесу в умовах війни». Науковий керівник — доктор економічних наук, професор Андрій Карпенко.

Лауреатів конкурсу буде нагороджено дипломами та цінними призами, а учасників — сертифікатами.

Креативність студентів Запорізької політехніки розвивається на тлі творчих змагань, знаходячи сприйняття та відгук. Вітаємо нашу молодь і їхніх наукових керівників! Бажаємо наснаги та успіхів у реалізації нових творчих задумів!