Ви є тут

Головна

22 березня за ініціативи голови ЗОСПП(Р) «Потенціал» Головка О.С. відбулась спільна нарада керівників місцевої влади, підприємств та організацій Запорізької області.

Темою зустрічі було обговорення питань діяльності запорізьких підприємств під час воєнного стану та про шляхи вирішення проблем, з якими сьогодні стикаються підприємства м. Запоріжжя: відтік робітників, мобілізація, енергопостачання, здійснення платежів та оподаткування тощо. Обговорювалось питання фінансових операцій між закордонними підприємствами та запорізькими. Говорили й про відновлення і розвиток підприємств та регіону в цілому, про створення умов для повернення громадян України додому.

Під час зустрічі Альона Гавриленко, заступниця голови Ради ЗОФР, доповіла щодо погодження звернень від Запорізької обласної федерації роботодавців до органів влади, організацій, установ щодо допомоги у вирішенні складних питань підприємств міста.

Ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта висловив подяку Запорізькій обласній державній адміністрації, керівництву ЗОСПП(Р) «Потенціал» та директорам підприємств за підтримку освітнього фронту регіону. Віктор Леонідович наголосив на необхідності створення особливих умов вступу для абітурієнтів Запорізької області. Потрібно створити всі умови, щоб молодь вступала саме до запорізького закладу вищої освіту, а після завершення навчання працювала на підприємствах міста. Це дасть можливість зберегти людський капітал та забезпечити сталий розвиток рідного регіону.

Під час заходу було затверджено склад Ради директорів підприємств та організацій при Запорізькій обласній федерації роботодавців.

Було обрано робочий орган у складі:

• Олексія Бондаренка, генеральний директор ПАТ «Укрграфіт»

• Віктора Грешти, ректор НУ «Запорізька політехніка»

• Павла Кравченка, голова правління ПАТ «Запорізький завод феросплавів»

• Олексія Нікіфорова, генеральний директор АТ « Мотор Січ»

• Андрія Шаповала, директор КП «Водоканал» ЗМР

Об'єднання підприємств, закладів освіти та місцевого керівництва дозволить вже сьогодні впроваджувати заходи щодо сталого розвитку Запорізького регіону та нарощування його потенціалу по завершенні воєнного стану.


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення