Сьогодні, 14 жовтня, в День захисників і захисниць України, День українського козацтва відбулось нагородження за особистий внесок в справу захисту Батьківщини, зміцнення оборони міста Запоріжжя, допомогу Силам оборони та з нагоди свят медаллю «За оборону рідної держави» викладачів Запорізької політехніки та членів молодіжного спецпідрозділу з охорони громадського порядку «ЩИТ».

Ректор університету — Віктор Грешта привітав усіх зі святами та подякував за внесок кожного у справу захисту Батьківщини.

Під час заходу згадали й вшанували пам'ять всіх, хто загинув у цій жахливій війні.

Вічна пам'ять героям!

Окремі слова вдячності й поваги ректора університету Олександру Бережному, який до останнього подиху віддавав всі свої сили, знання, життєвий досвід захисту Батьківщини, працюючи на посаді позаштатного радника голови Запорізької обласної державної військово-цивільної адміністрації.

Олександр Павлович залишиться в нашій пам'яті Людиною з великої літери: професіонал своєї справи, справжній патріот України і надійний друг славетної «Машинки».

Щиро вітаємо усіх та вдячні кожному, хто захищає нас сьогодні.