21 травня в стінах НУ «Запорізька політехніка» пройшло урочисте нагородження лавреатів Міської програми підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя.

Усього було нагороджено 95 студентів Національного університету «Запорізька політехніка», 13 студентів відокремлених структурних підрозділів Національного університету «Запорізька політехніка» — гуманітарного, електротехнічного фахових коледжів та фахового коледжу комп'ютерних технологій, а також 5 молодих вчених.

Сертифікати лавреатам вручали ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта та в.о. міського голови Запоріжжя Регіна Харченко.

У вітальному слові Віктор Грешта подякував молоді НУ «Запорізька політехніка» за активну участь в суспільному житті міста та пообіцяв підтримувати усі ініціативи наших студентів.

Регіна Харченко, в.о. міського голови, привітала студентів зі здобутими досягненнями. Вона подякувала, що попри важкі часи студенти Запорізької політехніки залишаються свідомими громадянами та роблять усе можливе для розвитку нашого міста і країни загалом.

Дякуємо місцевій владі за підтримку наших студентів! Разом переможемо!