Під час засідання Вченої ради університету почесні грамоти і подяки отримали працівники Запорізької політехніки.

За представлення науково-дослідницької роботи «Розробка і дослідження біорозчинних магнієвих сплавів для імплантантів» отримали Вадим Шаломєєв (керівник роботи), Галина Табунщик, Валентина Рубан, Олександр Лук'яненко.

Сергій Тирса отримав грамоту за активну науково-методичну діяльність з удосконалення освітнього процесу.

За представлений досвід «Реалізація освітнього проєкту «Ніч науки» з популяризації STEM-дисциплін» подяки отримали Андрій Пирожок, Тетяна Соловйова, Наталія Лєвіна, Аліна Казурова, Лідія Тертишна.

Андрій Пирожок, Наталія Лєвіна, Катерина Коломієць, Олексій Пазій отримали подяки за представлений проєкт «Дитячо-юнацький науковий університет «Запорізька політехніка» як інноваційна педагогічна технологія для популяризації інженерних спеціальностей».

Під час засідання трудового колективу були нагороджені працівники кафедри металорізальних верстатів та інструментів з нагоди 90-річчя кафедри та за значні досягнення.

Грамоти та подяки отримали Михайло Фролов, Василь Солоха, Сергій Танченко, Любов Матвєєнко, Павло Глушко, Вікторія Штанкевич, Валерій Загородній, Валентин Чорний, Тетяна Зав'язун та Дмитро Первєєв.